PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775672}
4,5 10 983
oceny
4,5 10 1 10983
2,3 9
ocen krytyków
PolandJa
powrót do forum filmu PolandJa

duet Janusz Chabior i Szymon Bobrowski muszę zobaczyć w całości, bo po zwiastunie widać, że jest moc i to w pozytywnym znaczeniu tego słowa

mizu_mizu

Dokładnie tak- ja uwielbiam Chabiora i z tego co widziałam na zwiastunie, pozwoli się pośmiać :)

mizu_mizu

zapomniałeś o Radziwiłowiczu :) ostatnio nie było go widać, więc tym bardziej cieszy, że się pojawia ;P

monika_bombka

Radziwiłowicz rozwala system. jego mimika twarzy jest tak bogata i wyrazista, że trudno oglądać te sceny obojętnie. świetny aktor

monika_bombka

podobno wymiata!

ocenił(a) film na 7
monika_bombka

A faktycznie, o tej scenie zapomniałem :)

Novakovsky

Też już to wiem :) piękna scena, przewidywalna, i nieco infantylna.. jak całe nasze życie

ocenił(a) film na 7
mizu_mizu

generalnie film zapowiada się dość dobrze, Żurawski i Gąsiorowska też moim zdaniem są atutami :)

torinho

Ja też dla nich byłabym skora do pójścia do kina, z resztą obsady to jeszcze Kuna, ale pozostali... no nie wiem. Nie oceniam dopóki nie obejrzę.

torinho

Gąsiorowskiej to nie poznałam w tej stylizacji. jestem ciekawa co nam pokaże na ekranie, bo po zwiastunie wnioskuję, że kilka osób może nas pozytywnie zaskoczyć ;)

ocenił(a) film na 7
zjemskarpete

Wygląda tak samo niepozornie jak w Sali samobójców :)

torinho

ciekawe porównanie. choć nie wiem, czy umieściłabym te dwa filmy na tej samej skali. sala samobójców obyła się większych wątków komediowych, a w tym przypadku jednak tego trochę było

mizu_mizu

Jednak jest Borys Michalak vel Szyc a to juz jakby gwarancja kiepskiego filmu.

ocenił(a) film na 7
voitonio

Moja znajoma była przedwczoraj na przedpremierze, podobno Szyca praktycznie nie ma (ulga dla osób odczuwających przesyt) i film oceniła na 7/10

ocenił(a) film na 7
torinho

Moim zdaniem był nieco dłużej, ale poradził sobie świetnie!

torinho

Jest... ale jak na siebie to zagrał świetną rolę

voitonio

hehe widać, że znacznej części polskiej publiczności Pan Szyc już się troszeczkę "przejadł", ale spokojnie w tej produkcji jego rola jest wręcz symboliczna. natomiast Chabior i Bobrowski dają popis ;)

ocenił(a) film na 7
lukasz_zurek

Szyc w sumie to nawet tam specjalnie sobie nie pograł, miał krótki epizod :) a Bobrowski to faktycznie, oprócz profesora moja ulubiona postać tego filmu ;)

Novakovsky

mnie, jakoś specjalnie nie raził w tym filmie... choć fakt pojawia się ostatnio dość często na ekranach polskich kin ;)

voitonio

iee tam, przeżyjesz, reszta nadrabia :)

ocenił(a) film na 7
Martarut

ZWŁASZCZA Radziwiłłowicz i Bobrowski ;)

mizu_mizu

faktycznie niektóre sceny zwalają z nóg i skłamałabym, gdybym powiedziała, że się nie śmiałam :)

dominika_pajak_2

Jakie tendencyjne komentarze, oczywiście nie pisane na zamówienie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones