PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848014}

Pomiędzy

Passing
6,1 2 033
oceny
6,1 10 1 2033
6,1 18
ocen krytyków
Pomiędzy
powrót do forum filmu Pomiędzy

Wątek segregacji rasowej przemyka gdzieś ukradkiem – passing. O co chodzi „wypadniętej”? Passing. 1 h 40 min i spoglądam na zegar – time’s passing. Gdy znudzona pani wypada z przyjęcia, na którym szukała straconego czasu, inni płonęli żywcem, dyndając na linie. Można powiedzieć, że rozczarowanie rasizmem niosło często zdecydowanie intensywniejsze doznania, a tu takie kameralne, stylizowane polegiwanie na trotuarze.

Brawo Mistrzu.

użytkownik usunięty
scenariusz

"Sympatyczny. Pysznie, lekko, kolorowo. Francuzi mają dryg do takich rzeczy. Główny bohater mega seksowny, taki do zjedzenia. Kto normalny by go trzymał w strefie przyjaźni?". Może nikt normalny i faktycznie nie w strefie przyjaźni, ale gdzieś pomiędzy.

Co ty wyprawiasz? Mam nowe konto i limit komentarzy, to moja notatka do "Friendzone".

użytkownik usunięty
scenariusz

Odnoszę do jedynej dostępnej wypowiedzi. Brak ocen, komentarzy, ale notatkę już masz, to odnotowuję.

Pomyliłam płeć, uznałam, że tak fenomenalny komentarz mógł tylko facet napisać, ale to nie uzasadnia złośliwości.

użytkownik usunięty
scenariusz

Uznałam, że tak mógł się pomylić jedynie złośliwy nastolatek, który notorycznie myli płcie. Tutaj to absolutna norma. Gratuluję notatki. Część odnosząca się do Kościoła bardzo trafna. Pierwszą potraktowałam jako komentarz i to by było na tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones