PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493486}
5,8 4 244
oceny
5,8 10 1 4244
7,1 7
ocen krytyków
Pontypool
powrót do forum filmu Pontypool

To coś chorego, niesamowitego. Obejrzałem ten film i nie wiem co ze sobą zrobic. On nie przeraża, on robi siekę z mózgu, wprowadza w stan jakiego nie można opisac. Czegoś takiego szukam, takie doznania powinno nieśc kino. Film zrobiony prawdopodobnie za śmieszne pieniądze, bo bądź co bądź wszystko dzieje się w jednym budynku, a jakichkolwiek efektów tutaj nie widzimy. Świetna gra aktorska i absolutnie niepotwarzalny sposób przekazu informacji. Przez połowe filmu widzimy trójkę ludzi siedzących za przeproszeniem na tyłkach. Nic się nie dzieje, nie ma akcji, a mimo to oczy z każdą minutą coraz bardziej wychodzą na wierzch, głowa zaczyna bolec od myślenia, a oczy od wyłażenia. Dokładnie 551 głosów na filmwebie. Który to już raz potwierdza się moja teoria, żę im mniej o filmie głośno, tym potrafi on byc głośniejszy. Osobiście jestem zachwycony, daje po dłuyższych przemyśleniach maksa. Za to, co podczas filmu daje 8/10, ale za to co dzieję się po zakończeniu seansu daje 100/10. Wiec suma sumarum i tak wychodzi 10/10 :D Polecam, obejrzyjcie ten popieprzony film. Ci radiowcy w końcu przeżyli dlatego, że zaczęli za przeproszeniem pierdzielic głupoty? Nie wiem, nie rozumiem, posrany film, obejrzyjcie, WARTO!!!

pitrak9322

Ci radiowcy niestety nie przeżyli zrzucenia na ich głowy 2 ton napalmu

ocenił(a) film na 10
borsuk96

Ogladajac naprawde sie boisz. Zero efektow specjalnych tylko klimat i dzialanie na psychike i to jak . Polecam

ocenił(a) film na 7
pisul

Ja również polecam. Bardzo dobrze sie ogląda, dobre tempo, świetny scenariusz, jest klimat, uczucie osaczenia, delikatny inteligentny humor, gra aktorska głównego bohatera powala (producentki trochę mniej). Oceniam na 7/10.

ocenił(a) film na 10
Krzysiek6047

Jedna scena jest genialna. Gdy lekarz zaczyna belkotac i juz wie ze sam jest chory i lapie sie za twarz. Zagrane tak sugestywnie jakby bylo to prawda.

ocenił(a) film na 7
pisul

Bardzo wymowna scena.

pitrak9322

O szlag! To musze obejrzec! Lubie takie filmy! :D Dzieki za komentarz, bez tego, kto wie, moze bym ominela ten film...

pitrak9322

Cholera! a gdzie znajde ten film???

ocenił(a) film na 10
malaindianeczka

podaj adres email to ci prześlę wszystko co i jak, bo tutaj mi mówią, że " nu nu nu " :/

pitrak9322

malaindianeczka@gmail.com :) - dziex ;)

pitrak9322

Cokolwiek to jest przestań palić to świństwo!

pitrak9322

Mnie w ogóle nie zachwycił, a uwielbiam filmy z ciężkim klimatem. Trochę za bardzo twórcy balansowali między humorem, a grozą, z czego powstała miejscami groteska. Nic szczególnego.

ocenił(a) film na 10
pitrak9322

Potwierdzam - świetny, nieprzewidywalny, minimalistyczny z mega przekazem. Wybitne antidotum na nudne i łatwe do rozszyfrowania horrory amerykańskie. Moim zdaniem pomysł i fabuła na ten film jest tak dobry że już wkrótce zobaczymy jakąś hollywoodzką przeróbkę, tak jak to było ze szwedzkim " pozwól mi wejść".

ocenił(a) film na 8
tiglatpilesiar

Film teatralny bez nie potrzebnych hollywoodskich efektów, bardzo dobra gra aktorska i nietuzinkowy scenariusz. Polecam !!!

pitrak9322

Serio? Gorszego gów** nie widziałem. 1,5 h jak psu w du**

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones