PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792197}
6,5 709
ocen
6,5 10 1 709
Pororoca
powrót do forum filmu Pororoca

Chyba mało kto oglądał, nie ma dyskusji :(
Ale do tych, którzy widzieli: czy Tudor na końcu odnajduje tajne wejście pod podłogę, czy mi się wydawało? W coś tam walił młotem, jakby w kłódkę. Czy jest szansa, że tam była ukryta dziewczynka? :(

ocenił(a) film na 6
caramilla

Nic nie znalazł. To nie dom z piwnicą, tylko mieszkanie pod podłogą którego jest inne mieszkanie, aktualnie zalewane wodą. Zdawało mu się że usłyszał inny dźwięk jak stukał.

ocenił(a) film na 9
ptosiek

A właśnie że znalazł. Między innymi lalkę(?) córki. Stąd ta dramatyczna końcówka i otwarte zakończenie.

dnbmajk

Czy to aby była lalka córki? Równie dobrze mogła być jakakolwiek. Cały film straciłby na znaczeniu, gdyby się okazało, że jednak miał rację, jakkolwiek byłoby to pocieszające. Niestety oczywiście nie miał i zabił niewinnego człowieka.

ocenił(a) film na 8
dnbmajk

lalkę znalazł na górnej półce szafy, którą wcześniej rozbił.

caramilla

A ja właśnie zasnęłam na końcówce i nie wiem jak się skończył film. Ostatnią scenę jaką pamiętam było zaklejanie okien kartonami przez głównego bohatera. Co było dalej? Opowiecie? Ciekawa jestem. :)

ocenił(a) film na 9
2209monia

Obejrzyj do końca, najwięcej emocji jest właśnie w ostatnich minutach.

Siatkarka13

Ale suma sumarum jednak nie znalazł córki. Znaleziona lalka i ogłoszenie to poszlaki.

drusers

Starszy pan wziął sobie ogłoszenie, bo często bywał w różnych parkach i pomyślał, że może się rozejrzy i pomoże. A lalka mogła być kogokolwiek, raczej nie córki, przecież wyglądała na dość antyczną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones