PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115214}
7,2 58 551
ocen
7,2 10 1 58551
6,3 15
ocen krytyków
Pręgi
powrót do forum filmu Pręgi

Taka mało finezyjna psychologia z ulicy, jak to demony (a tutaj raczej demonki) z dzieciństwa wpływają na twoją dorosłość. Film strasznie przewidywalny, z bohaterem, który cierpi z powodu zrobienia "złego wiatraczka" na zajęcia ZPT naprawdę trudno się identyfikować. W dorosłym życiu zachowuje się jak ćwok, ale takie to wszystko infantylne, jakieś mało nośne i banalne. Niestety.

Moim zdaniem jedyna jasna strona tego filmu, to jest kreacja Frycza. Reszta jest zwyczajnie naiwna. Nie polecam.

użytkownik usunięty
florianf

Trudno się z Tobą nie zgodzić... Mam podobne odczucia. Temat uprościłeś, ale to wystarczające np. dla mnie by zgodzić się z tym, że z tymi demonkami przeszłości (co to nie wolno dzieciakowi sprać dupska??!) to przesada jeśli chodzi o ich wpływ na dorosłość. Bo Wojtuś nie był do cholery katowany w dzieciństwie, a w dorosłym życiu leje pasem redaktora, no proszę cię, bo go kiedyś tata zlał pasem??? Infantylny film po części, to racja.

Na tych, którzy "piorą dzieciakowi dupsko" też jest sposób. Dobitnie wyraził go Maleńczuk:
"Przy każdej okazji z ojca swego szydzę
Nie mogę spać
Dłużej tego nie zniosę
Jak tu znowu przyjdzie
To mu sprzedam kosę" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones