PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115214}
7,2 58 550
ocen
7,2 10 1 58550
6,3 15
ocen krytyków
Pręgi
powrót do forum filmu Pręgi

końcówka...

ocenił(a) film na 9

Błagam , czy ktoś mógłby napisać jakie było zakończenie, bo zasnęłam mniej więcej podczas sceny pogrzebu. Byłabym bardzo wdzięczna.

ocenił(a) film na 8
Manon

Na pogrzebie jest tylko Wojtek i Tania. Potem o ile dobrze pamiętam siedzą w jakimś pomieszczeniu i rozmawiają a dziewczyna mówi mu że nie jest pewna czy nie jest w ciąży. Następnie razemu udają się do łazienki.. ona robi test a on czeka na nią i ma zaparowanym lustrze pisze W O J C I E C H. Potem wychodzi dziewczyna i daje mu test.. mówi niestety tak cicho że nie sposób było usłyszeć. (Powiedziała:
nie chce tu być..
albo
nie chce z tobą być..)
Po czym wychodzi, lecz on jeszcze przez chwilę zostaje i na lustrze zamazuje pierwszą i ostatnią literę.. O J C I E C

Ta scena bardzo mi sie podobała.

aniela_s

Tania powiedziała: Nie chcę przy tym być.

ocenił(a) film na 9
Karioka19

i za cholere tego nie moge zrozumiec. prosze, wytlumaczcie mi o co jej chodzilo.

ocenił(a) film na 9
Selecta

wersja 1: podała mu test w czymś i na ten test nie patrzyła -on pierwszy miał sprawdzić wynik.
wersja 2: znała wynik, ale bała się jego reakcji, nie chciała być przy tym gdy Wojtek się dowie.

trochę krótko się znali więc mogła obawiać się jego reakcji, decyzji itd itd, w koncu on tez byl porywczym człowiekiem,

ocenił(a) film na 10
Holly85

Bez wątpienia wersja 1.

ocenił(a) film na 9
Crash-Mander

mmhhhmmm dzieki. nawet nie pamietam ze ona mu dawala test. ale dzieki za wyjasnienie.

ocenił(a) film na 6
aniela_s

dziwne to zakończenie.. nie zrozumiałam chyba do końca sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones