PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876601}

Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
5,1 19 285
ocen
5,1 10 1 19285
3,9 11
ocen krytyków
Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia
powrót do forum filmu Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

Bingo netflixa
Alfa femina na siłę - jest
Gra aktorska feminy na poziomie pamiętników w wakacji - jest
Czarny koks - jest
Azjatka koks - jest
Indianin koks - jest
Wątek homo - jest
Słaby bialy mężczyzna koło 30tki którego femina traktuje jak psa - jest
Złol bialy rosyjski niemiec - jest
Fabuła tragiczna nie trzymająca sie kupy bo liczy się tylko to powyżej - jest

Czyli standardowo jeśli wam się nie spodoba to jesteście rasistami, ksenofobami, homofobami i białymi koło 30tki.

ocenił(a) film na 4
Saszowski

No i dobrodusznych komunistów z kołchozu napadają brutalni faszyści - jest :).

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Rasistowski to film jest. Tylko od drugiej strony.

ocenił(a) film na 3
Saszowski

Dokładnie tak. Można jeszcze dopisać, zlepek "najlepszych" części z innych filmów - jest (np. Avatar - dosiadanie ptaka, Gwiezdne Wojny, Siedmiu Samurajów, itd.)

Arkoth

Mi ten ptak jak i cała z nim akcja przypominał bardziej Harrego Pottera.

ocenił(a) film na 2
perun_6

No totalnie, Hardodziob!

ocenił(a) film na 10
Saszowski

w alternatywnym normalnym świecie:
Naturalny bohater czyli silny bystry facet - jest
Gra aktorska silnego bystrego faceta na poziomie silnego bystrego faceta - jest
Czarny złol - jest
Azjatycki złol - jest
Indianin skalpujący żonę bialego silnego bystrego faceta - jest
Piękny wątek hetero - jest
Słaba piękna kobieta koło 30tki którą nasz bohater traktuje jak gentelmanski łotrzyk - jest

Fabuła okazuje się sensowna, bo sensownie dobrani bohaterowie i wydarzenia - są!

Tomcare

Koleś z filmwebu, który tylko ze względu na politpoprawność i woke zawarte w filmie ocenia coś takiego na 10 - jest

ocenił(a) film na 4
Wake_up_sheep

xDDD Dobre :)

Wake_up_sheep

Hahaha w punkt!

ocenił(a) film na 10
Wake_up_sheep

jak coś wygląda jak gwno i smierdzi jak gwno, to jest gwnem choćby w to wetknąć parę kwiatków

Tomcare

I to jest doskonałe podsumowanie tego filmu!

Tomcare

To "0" więc obok jedynki kliknęło Ci się omyłkowo przy ocenianiu?

Wake_up_sheep

Nie, zero to jego podpis.

ocenił(a) film na 2
Pawel_Mi_filmweb

Hahahah. Nie wiesz, ile radości mi dałeś tym komentarzem.

Wake_up_sheep

Nie powiem... Zaorałeś gościa totalnie... Aż nie wypada się śmiać bo szkoda się gościa robi.

Tomcare

Komentarz pajaca - jest.

ocenił(a) film na 6
Saszowski

LGBT+tentacle sex Oglądalem wczoraj film REBEL MOON - Część 1 Dziecko Ognia to takie , LGBT+tentacle sex,Imperialni mają Rosyjskie munduty a na buntowników mówią ze to Rewolucici jak w Rosji, a Rebelianci to Pewne takie kraje jak Ukraina-Gruzja-Polska-Japonia-Palestyna, tylko w filmie zabrakło 4Rzeszy UE Imperiatora Tuska.

vAkatsuki

Już w połowie filmu a raczej tego kiczu, odpadłem. Snyder na żywca zerżnął z kilku filmów i bez ładu i składu zmiksował to "dzieło" tragedia...

ocenił(a) film na 1
vAkatsuki

ale jest kaczystan kołchozowy - jak obszył

ocenił(a) film na 4
Saszowski

Gdzie tam był wątek homo?

Robik557

Chyba chodziło o tę scenę w barze.

ocenił(a) film na 4
0x90h

Jakoś nie skojarzyło mi się.

Robik557

No wydaję mi się, że autorowi komentarza chodziło o scenę 50:09, więcej wątków nie pamiętam.

ocenił(a) film na 6
Robik557

w filmie LGBT+tentacle sex,Imperialni mają Rosyjskie munduty a na buntowników mówią ze to Rewolucici jak w Rosji, a Rebelianci to Pewne takie kraje jak Ukraina-Gruzja-Polska-Japonia-Palestyna. początek filmu scena w barze.

Robik557

Hahahah to już niezły trzeba mieć homoradar

ocenił(a) film na 2
Saszowski

dobre kino komediowe przynajmniej mamy na fali wokowego scierwa i patolemingozy. trzeba widziec tez dobre strony takich crapow

Saszowski

Nie oglądam zbyt dużo filmów Netflix'a, ale czy ktoś potrafi wskazać jakiś inny film, który ma większość tych rzeczy do odhaczenia.

0x90h

Obejrzyj sobie produkcje historyczne i nie tylko. Robienie z białego króla, królowej czy Jarla czarnego/czarnej tylko dlatego żeby się podobało mniejszości to coś czego nigdy nie zaakceptuję. Jeszcze parę takich produkcji i już nie ludzie, a rządy będą pozywać Netflixa jeśli mają choć za grosz poczucia przyzwoitości. Nie dołożę nawet grosika do takiego ścierwa i jedyne co obecnie mogę obejrzeć od nich to Shogun.

ocenił(a) film na 7
Saszowski

Może film jest przewidywalny i wtórny, ale da się obejrzeć bez krwawienia z oczu, jak ostatnie Marwele i wakandy. Za to dubbing i feminatywy w rodzaju "oficerki" mogli by sobie darować. Jest już wystarczająco dużo opalonych i LPG+

ocenił(a) film na 1
Saszowski

Ludzie chyba nie widzieli dobrych filmów, średnia ocena 5,1? Ludzie mało jeszcze widzieli. Taki film nie powinien mieć oceny większej niż 2.0/10

Kruloser

no to polec cos godnego i wyzej ocenianego, co powstalo dajmy na to w 3 ostatnich latach…

Saszowski

Saszowski, "jeśli wam się nie spodoba to jesteście rasistami, ksenofobami, homofobami". Tak, ale mamy też wady.

ocenił(a) film na 5
Saszowski

Film jest średni, ale twój komentarz na poziomie zakompleksionego bałwana.

ocenił(a) film na 4
Saszowski

Masz rację, gdyby wszystkie postacie były białymi hetero mężczyznami w wieku 25-50 ten film byłby niesamowity!

Saszowski

Aż tak wesoło? A miałam ochotę.

ocenił(a) film na 3
Saszowski

Bialy komentujacy hetero ksenofob -jest

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Godoghan

Idź na strajk kobiet.

damiano82

Połowa filmu to: siedmiu wspaniałych a druga połowa: gwiezdne wojny.

alfko

Bo to film całkowicie zbudowany na kliszach. Określiłbym go jako: Siedmiu Samurajów i Gwiezdne Wojny poszły na melanż do Boga Imperatora (z uniwersum Warhammera 40K - tego jeszcze nikt nie filmował chyba i tylko w sferze gier istnieje) i tam spłodzili dziecko. tylko cholera wie czyje bo podobne i niepodobne do wszystkich razem wziętych. Tego filmu nie ogląda się dla fabuły i gry aktorskiej, bo ich tam nie ma. Ot wesołą rąbanka z moralitetami po drodze i masa efektów specjalnych - scenografia i ujęcia na poziomie. Same Star Wars opierają się z resztą o klisze tak stare jak ludzkość, bo o formułę baśni (biedny farmer zostaje błędnym rycerzem, musi uratować księżniczkę z łap złego czarnoksiężnika, a po drodze pokonać przydupasa tegoż znanego jako czarny rycerz), a jednak to Industrial Light And Magic, powstałe na potrzeby tej produkcji, do dziś wyznacza trendy i pokonuje granice w sposobach filmowania (polecam dokument na ich temat, obecnie chyba nawet na Disney+ dostępny). Siedmiu wspaniałych czy Siedmiu samurajów też dorobiło się tysięcy wersji w literaturze. Nawet w serii o Szerni Feliksa Kresa pojawił się ten motyw. Na miłość Boską, w pewnej formie ta fabuła nawet w Trzech Amigos się pojawiła, oczywiście w bardzo krzywym zwierciadle.

ocenił(a) film na 3
Saszowski

Pragnę dodać, że w dodatku jestem grubym białym 34 latkiem i graczem. Jackpot! :D

ocenił(a) film na 5
dr_weed

Ale ci fajnie, kurde bycie graczem to naprawde cos.

ocenił(a) film na 3
Paw3D

Nie tak fajnie jak bycie Filmwebowym smętnym masturbantem z ciśnieniem na atencję ^_^

ocenił(a) film na 3
Saszowski

Durny Saszowski sztuk 1 - jest.

Saszowski

Haha ale sie ubawilam, dzieki :)

Saszowski

Nie wiedziałem, że o jakości filmu decyduje to czy bohater jest kobietą czy mężczyzną...

Saszowski

Juz nie raz na naciaganych wymuszonych filmach na netflix natknelam-"hit tygodnia, najczesciej ogladany, arcydzielo" a potem szok bo wyszlo g... jak w tym Irlandzkim zyczeniu

Saszowski

No i zostało kino od 2000 roku w dół.......tego G które kręcą ostatnimi czasy nie da się oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones