PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34854}

Rejs w nieznane

Swept Away
4,8 4 026
ocen
4,8 10 1 4026
2,5 6
ocen krytyków
Rejs w nieznane
powrót do forum filmu Rejs w nieznane

Film był naprawdę dobry,a scenariusz b. oryginalny.Wg mnie Madonna odegrała to wystrzałowo.
Wiem,że Madonna zagrała w kilku gniotach,ale to wcale nie oznacza by przekreślać jej kariere aktorską.Madonna jest dobrą aktorką,aczkowliek nie wybitną,Ale cóz ma bidna Mad zrobić,skoro krytycy tydzień przed premierą filmu(nawet go jescze nei ogladając),obrzucają Madonne błotem ...
Chciałam jescze dodać,iż na 42 lata (wtedy miała tyle lat)to jej ciało wyglądało świetnie,zresztą dzisiaj też.Mysle,że niejeden faet lub kobitka miałoby na nią ochotę:)
Na koneic oczywiście nie zabraknie łez
Ogólnie rzecz biorąc b. polecam

Dita_Parlo

mala pomylka 43 lata:)...............................................................

Dita_Parlo

Twój komentarz jest równie średni co film! Chociaż chyba nawet gorszy :) Co do samego filmu to po części się z Toba zgodze lecz widowisko jest zdecydowanie przeciągnięte i naciągane. Sama Madonna jest marną aktorzynką i niech lepiej zostanie na scenie muzycznej bo i to jej średnio wychodzi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones