PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 53 032
oceny
6,8 10 1 53032
7,7 34
oceny krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

Słaby

ocenił(a) film na 3

Interesuję się grami komputerowymi, czytywałem komiksy, co nie zmienia faktu, że film jest
po prostu po pewnym czasie nuuuuuudny, przekombinowany. Humor coraz bardziej
siermiężny, wraz z rozwojem "akcji".

Nie polecam :)

użytkownik usunięty
Matys90

straszne dno, wytrzymalem moze ponad pol godziny

ocenił(a) film na 10

taa... ocenianie całego filmu po pół godziny... to że gra, humor, efekty, choreografie walk, odwzorowanie ducha komiksu jest to nic.... z resztą w samym filmie, powiedzieli że komiks jest lepszy od filmu.

ocenił(a) film na 10
Matys90

Żeby na tym filmie dobrze się bawić to najpierw trzeba go zrozumieć...

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

fajnie, by było gdyby używał ktoś stwierdzeń typu: moim zdaniem film jest słąby nie mój gust... ale nie po co, lepiej powiedzieć dno, gniot, nudny,... to film który bez przesady ma prosty humor, ja jestem prosty, mam znajomych których taki humor bawi, jeśli co niektórzy mają taki wyrafinowany humor że takie coś ich nie śmieszy to co ich śmieszy? tzn że nie robicie sobie jaj z przyjaciółmi bo to zbyt... prosty humor? kabaretów też nie oglądacie, bo zapewne to także zbyt prostu humor... gra min, gestów, słówek, komizm sytuacyjny... nie wiem albo bez obrazy nie którzy są starymi grzybami albo oczekują humoru typu... no właśnie jakiego?

ocenił(a) film na 10
scottpilgrim

wygląda na to, że żadnego niektórzy myślą że kino służy snobistycznej "rozrywce"

Movie_Crash_Man

Istnieją gusta i guściki i nie każdy potrafi to zrozumieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones