PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835809}
3,3 3 407
ocen
3,3 10 1 3407
Serce do walki
powrót do forum filmu Serce do walki

Słuchajcie widać, że hejtują osoby które mają konta od 12 godzin. Czyli prawdopodobnie jedna i ta sama osoba. Dobrym pomysłem jest zwiększenie swoich ocen, że by nie zgadzać się na powszechny hejt obecny w sieci. W ogóle czemu nikt nie usunie takich kont?

Ps. Ja zwiększam

ocenił(a) film na 10
filmoholik_fw

Zrobione. Nie wyrażam zgody na fałszywy hejt.

ocenił(a) film na 1
Szogun_13

Czy hejtem jest wyrażanie opinii? Nie wszystkim ten film się podobał

ocenił(a) film na 10
filmoholik_fw

Bardzo dobry pomysł. UP

filmoholik_fw

Zabawni jesteście chłopcy. Macie ocenione po 12-13 filmów. Przecież ludzie tak i tak dowiedzą się jakie to "dzieło".

ocenił(a) film na 1
Janus83

Dzieło na miarę Botoksu Vegi albo nawet i gorsze.

filmoholik_fw

Reżyserze dość tej farsy. Pora przyznać się do błędów i je naprawic w kolejnym projekcie. Ludzka rzecz błądzić

filmoholik_fw

Napisał typ z trollkonta założonego we wrześniu, które nie ma prawie żadnej aktywności xD

filmoholik_fw

To jest wspaniały pomysł! Świetna rada! To jest wspaniała rada wujku! Pycha!!!

ocenił(a) film na 1
filmoholik_fw

To samo ja mogę napisać o osobach, które mają wszyscy w profilach ocenione film Tata na 10 i tak zaciekle bronią filmu Serce do walki, że aż zapominają, że komuś ma prawo ten film się nie podobać.

ocenił(a) film na 1
filmoholik_fw

Ty pierwszy do usuniecia

ocenił(a) film na 1
filmoholik_fw

Ogladaliscie ten film? Takiego drewna nie widziałem nawet w tartaku.

filmoholik_fw

Naprawdę jesteście tacy tępi, żeby pisać jakieś idiotyczne komentarze o podwyższaniu oceny? Jak film byłby dobry, to ludzie nie wystawialiby jedynek. Pierwszy raz widzę, żeby pod jakimś filmem twórcy starali się w taki żałosny sposób ratować ocenę filmu.

maciej_krzepien

Zajrzyj na strony filmów, w których maczał palce niejaki P. Czaja, co tam się wyprawia, to ni głowa, ni rozum xD

filmoholik_fw

Ej, moje konto jest wystarczająco długo na Filmwebie, żeby dać temu paździerzowi 1/10? I tym samym napluć w twarz takim marnym sprzedajnym firmom marketingowym, w której pracujesz? Każdy wie, że takie tandetne firmy, których nikt nie zatrudnia łapią nawet trollowanie na Filmwebie z ocenami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones