PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103993}
4,6 4 038
ocen
4,6 10 1 4038
Stalowy rycerz
powrót do forum filmu Stalowy rycerz

Film DZIECINSTWA

użytkownik usunięty

Tak mówicie że film jest beznadziejny do niczego i tak dalej a ja pamiętam że za dzieciaka kochałem go oglądać dlatego zawsze i wszędzie do niego z przyjemnością wrócę

użytkownik usunięty

Nie jest taki zły. Mi się całkiem podobał...

ocenił(a) film na 6

Ja również tak uważam i mi też sie podobał. Takie połączenie Batmana z Robocopem w troche komediowym stylu. Lekki film na lekkie niedzielne popołudnie. :)

Shape

Istnieją dwa rodzaje filmów z dzieciństwa: te lepsze, oraz te gorsze. Mimo wszystko Stalowy Rycerz należych do tej drugiej grupy :D

RealKalps

Co racja to racja :p ale to tutaj nie ma znaczenia ;-)

ocenił(a) film na 6
ninja_4

Jest to jeden z lepiej wspominanych prze ze mnie filmów. Prosty, lekki i nie wymagający ;D taki na niedzielne popołudnie. Ciekawy dla każdego młodego dzieciaka

dykta

Całkiem miło wspominam ten film. Ogółem całkiem przyjemne nawiązanie do komiksu "Śmierć supermana" :) od czasu do czasu lubię do niego wracać :)

dykta

Aha. Zaciekawił mnie ponad przeciętnie. Ale swoim idiotyzmem.

Jak się ma 10 lat to się nie dostrzega takich rzeczy, ale z drugiej strony jedne filmy się starzeja lepiej a inne gorzej. Ten niestety się okropnie zestarzał i teraz można go ogladać tylko w kategorii filmów, które sa śmieszne dlatego, że ktoś naprawdę coś takiego nakręcił.

ocenił(a) film na 7
Doback

Ja takie filmy oglądam bo mi to sprawia przyjemnośc w latach 90 bawiłem się świetnie i teraz mam to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones