PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9930}

Sycylijczyk

The Sicilian
5,9 1 802
oceny
5,9 10 1 1802
Sycylijczyk
powrót do forum filmu Sycylijczyk

Nie czytałem książki więc nie będę oceniał tego, czy ten film ma dużo wspólnego z powieścią Mario Puzo. Sam film to taka przeplatanka ciekawych mocnych scen jak np egzekucja fryzjera-kapusia i scen nudnych, których niestety było więcej. Ogólnie plusy należą się właśnie za te nieliczne dobre sceny i za wspaniałe zdjęcia Sycylii. 7/10

TonyMontana21

Radzę przeczytać książkę. Film jest niezły, ale książka jest świetna. Jest kilka różnic, tak jak i w "Ojcu Chrzestnym".

ocenił(a) film na 4
TonyMontana21

Polecam książkę - świetna! Ale po przeczytaniu książki na filmie się bardzo zawiedziesz... Ja osobiście najpierw przeczytałam, a potem obejrzałam film. Jak na mój gust rozczarowująca ekranizacja... A szkoda, bo historia rewelacyjna.

a_r__2

Dokładnie, ksiażka jest kapitalna... Filmu nie widziałem i jakos nie wiem czy w ogole to oglądać. Moze kiedyś.

ocenił(a) film na 6
TonyMontana21

Wahałem się, czy nie dać temu filmowi 7 gwiazdek, ale ckliwe zakończenie przechyliło wagę. Ogółem nie jest to zły obraz, ale jakoś trochę sztuczny - przez cały czas wiedziałem, że oglądam film, fabuła nie wciągnęła mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones