PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392532}
7,5 554
oceny
7,5 10 1 554
Tada, kimi wo aishiteru
powrót do forum filmu Tada, kimi wo aishiteru

Coraz bardziej lubię oglądać chińskie i japońskie produkcje, naprawdę potrafią poruszyć duszę w
tym swoim orientalnym klimacie.

Już mi się wydawało, że wszystko wiem, a zakończenie mocne, bardzo wyraziste. Noooo, przyznam,
że całokształt bardzo udany.

POLECAM!

ocenił(a) film na 10
madziadem

Zgadzam się całkowicie... Zakończenie zaskakujące i wyraziste, naprawdę poruszające... Łzy uronione... Bardzo współczułam parze głównych bohaterów, szczególnie temu chłopakowi, któremu nie było dane jeszcze raz jej zobaczyć, kiedy jednak zdał sobie sprawę z uczuć...

Nie trudno się zgodzić z opinią, że Azjaci potrafią tworzyć świetne melodramaty! :-)

ocenił(a) film na 6
madziadem

No właśnie... niby dziecinny film, skrytykowany przez wielu, ale jest w nim ta magiczna cząstka, której w zachodnich produkcjach próżno szukać. Te koreańskie filmy nie są może godne Oskara, ale poziomem wrażliwości przebijają Hollywood po stokroć.

To po prostu inny świat, jeszcze nie skażony i chyba stąd bierze się niezaprzeczalny urok tych produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones