PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11222}

Trzej Amigos

¡Three Amigos!
6,5 6 295
ocen
6,5 10 1 6295
6,2 4
oceny krytyków
Trzej Amigos
powrót do forum filmu Trzej Amigos

Obejrzałem kolejny raz

ocenił(a) film na 10

ale za to po wieeeelu latach przerwy. Troche się bałem konfrontacji mojego zapamietanego wrażenia z filmu z rzeczywistością po latach. Tym razem się nie zawiodłem. Dla mnie ten film się nie zestarzał, nadal uważam, że jest to jedna z "genialnych" komedii lat 80-ych [Blues Brothers, Szpiedzy jak my, Kobieta w czerwieni, See no evil.. itp]

ocenił(a) film na 8
krdor

To i ja spróbuję

ocenił(a) film na 10
olo_kolo

Spróbuj. Polecam. Na pewno inaczej się ogląda po obejrzeniu setek [tysięcy] innych filmów, ale dla mnie miał swój "smaczek" [ach te wspomnienia.......]

ocenił(a) film na 9
krdor

100% zgadzam sie z twoją wypowiedzią...polecam

ocenił(a) film na 5
krdor

Wg mnie ten film jest szczególnie wart polecenia ze względu na zdjęcia i muzykę. Humor, ot taki, prosty, miejscami pomysłowy. Postacie sympatyczne, nawet te negatywne - szczególnie Jefe.
Bardzo lubiłem ten film. Do tego stopnia, że zdobyłem go na początku lat 90-tych na oryginalnej kasecie ze sklepu ITI :) Wtedy jeszcze kasety nie posiadały okładek tłumaczonych na polski - taka ciekawostka :)
Kilka dni temu obejrzałem go z dziećmi w jakości HD (chyba na MGM). Dalej śmieszny :)

Newerherdow

Film, który jako 7-latek katowałem na pirackim VHS non stop, do dziś gdy jakaś powtórka w TV lub odkopię go gdzieś na CD to włączam i półtorej godzinki leci bardzo szybko. Chevy i Steve to mistrzowie tamtych lat! Polecam tym, którzy go nie widzieli.

ocenił(a) film na 8
krdor

Zgadzam się w stu procentach. Pamiętam, ze pierwszy raz oglądałam film jeszcze jako ośmio-, dziewięciolatka. Wtedy nie za bardzo rozumiałam rubaszny humor ale i tak bawiły mnie prześmieszne momenty- jak ten np. w którym Mały Ned wisi sobie na przykrótkiej linie w forcie El Guapo i podryguje w dźwięk muzyki, podczas gdy tańczący w dole strzelają na wiwat. Do dzisiaj nazywam mojego męża El Guapo. Dopiero niedawno dowiedziałam się, ze znaczy to "przystojniacha" po hiszpańsku- od tego czasu ten film jest jeszcze śmieszniejszy.

krdor

Widzialem ten film kilka razy jakies 20 lat temu...Wczoraj przypadkiem znalazlem na DVD w jednym sklepie, wiec od razu kupilem! Teraz sie przymierzam do powtornego seansu i zastanawiam sie, czy bedzie tak samo zabawny jak 20 lat temu...

ocenił(a) film na 7
krdor

hajfajw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones