PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93431}

Trzewiki rybaka

The Shoes of the Fisherman
6,9 584
oceny
6,9 10 1 584
Trzewiki rybaka
powrót do forum filmu Trzewiki rybaka

słabizna

ocenił(a) film na 3

Jedyną rzeczą którą ten film ratuje jest rok jego produkcji. W 1968 roku pokazać konklawe to mogło było być czymś niezwykłym i ciekawym. Fantazja na temat nie włoskiego papieża okazała się być proroczą. Co prawda nie rosjanin ale słowianin zostaje 10 lat później papieżem. I to mnie więcej tyle dobrego co można o tym filmie napisać. Film trwa ponad 2 godziny i sa to niestety nudy. Zaden wątek nie jest ciekawy i nie zasługuje na marnotrastwo naszego czasu.

ocenił(a) film na 3
torgal

...W 1968 roku pokazać konklawe to mogło było być czymś niezwykłym i ciekawym... tyle,że ten pokaz jest tak wygładzony i płaski, że staje się jednym wielkim kantem. To żadne kino, nie ma ani formy, ani istotnej treści. Raczej drażniący przykład ignorowania widza. Szkoda czasu, bo rzecz jest długa, niestety! Good night, and good luck, esforty.
3/10

torgal

Tylko fakt "wyprorokowania" słowiańskiego Kościoła wydał mi się ciekawy (notabene słowiańskim papieżem został biskup Lwowa, który był Rosjaninem? wtf?), końcówka przypomniała mi trochę działalność obecnego papieża, ale tego już nie odbieram jako ciekawostki.
Też uznaję ten film (pardon, połowę którą zobaczyłem będąc ścisłym) za słaby, zwłaszcza w pokazaniu roli papieża. Ale tłumaczę to sobie, że powstał w 1968 roku, czyli roku wielkich zmian, a producentem było hollywoodzkie MGM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones