PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766870}
6,5 423
oceny
6,5 10 1 423
7,2 6
ocen krytyków
Trzy rozmowy o życiu
powrót do forum filmu Trzy rozmowy o życiu

ciekawy film

ocenił(a) film na 9

Mądry film o dwóch wspaniałych kobietach, emocjonalny do bólu, dużo bólu i miłości, mimo wszystko chęci zrozumienia się nawzajem...choc jest to bardzo ciężkie, gdy ma sie tak różne poglądy i wartości w życiu. Jestem katoliczką i chyba bardziej rozumiem mamę, jej ból, bo kto nie doświadczył miłości do Boga ten nie zrozumie jak i dlaczego cierpi ta kobieta. Jednak szanuję również wybór córki, jej dążenie do zrozumienia, jej miłość do dzieci...chociaż troszkę drażni mnie jej egoizm niestety: mamo ja chcę, ja potrzebowalam ,chciałam, ja, ja, ja...taki nacisk, może trzeba dac mamie trochę oddechu, mama kocha córkę i to jest pewne, ale jest smutna, ze jej dziecko nie podziela wiary w Boga a wręcz odwrotnie. Świetny dokument, gratuluję

ocenił(a) film na 7
ad_74

A może matka powinna zrozumieć córkę, że chciała posiadać dziecko/ci, jej instynkt macierzyński, to że przeżyła tragedię, że już raz poroniła...Ona sama jest matką, to dlaczego nie rozumie, że córka ma tak silną potrzebę posiadania potomstwa, że posuwa się do in vitro. Jej wiara przesłania nawet miłość do córki :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones