PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124061}

Wążżżż

Sssssss
6,0 449
ocen
6,0 10 1 449
Wążżżż
powrót do forum filmu Wążżżż

Jakieś 15 lat temu oglądałam w TV film o wężu i nie mam pojęcia jaki miał tytuł. Z początku myślałam, że to Wążżżż ale jednak nie.
Jakiś koleś jechał samochodem, potem użarł go wąż, założył opatrunek i jak go ściągnął to z ręki wyłaziły mu takie małe węże, potem zaczął się cały zamieniać w węża. Pamiętał jak sunął jakimś kanałem i gonił jakąś dziewczynę. Z góry przepraszam za opis, bo tylko tyle zostało mi przebłysków z tego filmu i nie wiem nawet, czy dobrze pamiętam, ale jak ktoś wie, to proszę o pomoc :)

hooda89

Nieważne, już znalazłam tytuł :)

ocenił(a) film na 7
hooda89

a gdzie go znalazłeś??

hooda89

Też szukałam tego filmu ale nie znalazłam,napisz mi prosze tytuł.

Aneta6699

Ukąszenie, z 1989

hooda89

Dzięki:))

hooda89

Czy to takie tajne ze nie potrafisz od razu napisać tytułu na forum ;o

grzegorz01071988

Nie potrafisz doczytać, że gdy ktoś zapytał o tytuł to bez problemu odpowiedziałam? Nie ma co, normalnie utaiłam tytuł dla wielu przyszłych pokoleń, naprawdę. Nie rozumiem po co czepiasz się na siłę o byle g*wno...
A napisałam na PW, bo podawałam konkretny link, który, z tego co wiem, łamał zasady forum.

hooda89

Oj już dobrze, nie musisz się tak spinać, jakieś problemy z nerwami ? Gdybyś napisała od razu uniknęła byś niepotrzebnych pytań. Pozdrawiam, zdrówka życzę :}

grzegorz01071988

Gdzie mozna obejrzec film wazzzz z 1973 roku...jeszcze raz bym obejrzala ale nie wiem gdzie ,moze znacie link do niego ????

danste44

na stronie playvod.tv

blackstar15

można ten film obejrzeć też na stronie cda i na cda online

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones