PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11840}

Władcy marionetek

The Puppet Masters
6,3 3 509
ocen
6,3 10 1 3509
Władcy marionetek
powrót do forum filmu Władcy marionetek

Poprostu Dobre Kino

ocenił(a) film na 9

Może nie jest zbyt straszy jak na horror, może nie jest zbyt wybujały jak na s-f ale ma to coś. Mam tu na myśli wizję obcego. Kupiłem tą wizje ponieważ pomysł był bardzo nowatorski :) jeden z nielicznych filmów które mogę oglądać co jakiś czas i się nie nudzi.

Polecam i Pozdrawiam wszystkich FilmWeb'owiczów :)

ocenił(a) film na 7
Kai1989

Zgadzam się, po prostu dobry film, dobre kino. Przy okazji dzięki obejrzeniu tego filmu dowiedziałam się, kogo splagiatowała Stephenie Meyer pisząc swojego "Intruza". Toż to prawie żywcem zerżnięte z "Władców marionetek". W sumie wiedziałam, że sama by czegoś takiego nie wymyśliła.

zieloo

Nie jestem pewien czy mam rację, ale czy ten film nie był inspirowany książką o tym samym tytule Roberta Heinleina??
Tak Mayer i te jej ekranizacje są żałosne. Jak zobaczyłem początek zwiastuna The Host (nie wiem skąd się tytuł "Intruz" wziął - kolejny absurd polskich tłumaczy, ale mniejsza z tym) to od razu pomyślałem "Władcy marionetek" i byłem ciekaw co zobaczę dalej.
Oczywiście wielki napis z imieniem i nazwiskiem autorki zburzył te początkowe zaciekawienie.

ocenił(a) film na 7
Signifer_Gemini

Zgadza się, to na podstawie Heinleina - można o tym przeczytać na stronie filmu. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones