PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11497}
6,8 27 780
ocen
6,8 10 1 27780
6,4 5
ocen krytyków
W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje
powrót do forum filmu W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje

taki sobie

ocenił(a) film na 6

W porównaniu z choćby "Witaj Św. Mikołaju" film wypada nieciekawie... Jednak jest w nim kilka scen, które zwalają z krzeseł...

miriam_b

Moim zdaniem część o Św Mikołaju, wypada blado przy Europejskich Wakacjach. Mnie najbardziej śmieszy scena w pociągu, kiedy Rusty słucha walkmena i doprowadza Grisworlda do furii. Śmieszy mnie to super entuzjastyczne i optymistyczne podejście Grisworlda do całej wyprawy- to takie wynaturzone -amerykańskie keep smiling.

ocenił(a) film na 10
KANIMO

Nic nie przebije sceny z psem wpadającym do wody :D Po prostu najbardziej powalająca z całej serii XD

KANIMO

Ta część jest lepsza od 3, 4 i 5 ("Witaj święty mikołaju 1", "Europejskie wakacje" i "Witaj Święty Mikołaju 2"). Niekiedy jak patrzę na te dwie części ("Wakacje" i "Europejskie wakacje") to raz pierwsza jest lepsza a raz druga. Ale chyba ta była lepsza.

ocenił(a) film na 7
miriam_b

tak scena w pociagu kiedy Rusty słucha walkmena jest naprawde dowalona :-P

ocenił(a) film na 7
miriam_b

Dla mnie to zdecydowany numer 1 - Mikołaj może się schować! Nie wiem jednak czy potrafię to jakoś racjonalnie uzasadnić ;)

ocenił(a) film na 6
miriam_b

Zgadzam się, nie pwala, ale przyjemnie się ogląda. A mamuśka verry sexi ^^

użytkownik usunięty
miriam_b

dokładnie też mi sie wydaje, że ten świąteczny jest fajniejszy poza tym mam uraz do Europejskich wakacji bo w dzieciństwie rodzice mnie katowali tym filmem bo go uwielbiali:D ale starałam sie być obiektywna więc dałam 6 :) w sumie podobała mi się tylko piosenka Holiday road ileż ja sie tego naśpiewałam swego czasu :)

ocenił(a) film na 7
miriam_b

W całej serii zajmuje wg. mnie trzecie miejsce. Nie umiem jednak wybrać czy Witaj Święty Mikołaju czy Wakacje umieścić na czele... To jest akurat dość ciężki wybór, ale wydaje mi się, że wygrywa ten świąteczny klimat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones