PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6419}

W paszczy szaleństwa

In the Mouth of Madness
7,0 17 232
oceny
7,0 10 1 17232
8,0 13
ocen krytyków
W paszczy szaleństwa
powrót do forum filmu W paszczy szaleństwa

Jeden z najlepszych horrorów lat 90-tych, jeśli nie najlepszy, i jeden z najlepszych w ogóle. Doskonale oddaje klimat twórczości Lovecrafta, do tego ma po prostu wszystkie cechy, które posiadają najlepsze horrory- świetne aktorstwo, doskonałą muzykę, bardzo dobre efekty specjalne( nie wiem czemu wszyscy tak się ich czepiają), wspaniale budowane napięcie. Dla mnie cud, miód i orzeszki :) Po "Coś", "W paszczy..." jest, moim zdaniem, najlepszą pozycją Carpentera. 10/10. Nawet po obejrzeniu setek innych horrorów, a takzę pozycji z innych gatunków , i po upłynięciu dobrych 10 lat od pierwszego seansu, moja ocena nadal pozostaje bez zmian. Mistrzostwo ekranowej grozy.

ocenił(a) film na 9
klajsterbelej

Bez wątpienia jeden z najlepszych horrorów Carpentera i horrorów lat 90-tych, a także chyba najlepszy film ilustrujący prozę Lovecrafta. Także nie rozumiem, dlaczego wielu przeszkadzają te efekty. Film do wielokrotnego obejrzenia. Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 10
klajsterbelej

trudno się z tym nie zgodzić

ocenił(a) film na 7
vince25xx

Film bardzo dobry, to prawda, ale kino nie jest w stanie w pełni oddać Lovecrafta, tych niesamowitych złowrogich nastrojów zawartych
w Jego prozie. Nie mniej daję 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones