PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11532}
6,3 247
ocen
6,3 10 1 247
Walker
powrót do forum filmu Walker

Nareszcie w tv.

ocenił(a) film na 10

Oglądamy, choćby nie wiem co. I Joe Strummer.

ocenił(a) film na 10
Picu

Instrukcja obsługi do filmu: punkowy reżyser Alex Cox + lewacki scenarzysta Rudy Wurlitzer + kompozytor Joe Strummer (wstyd nie wiedzieć kto to) + sprawdźcie przy jakich filmach współpracowali i jeszcze data produkcji powiązać z wydarzeniami historycznymi - tak trudno zrozumieć o co chodzi w tym filmie?!?1

Picu

Nie mogę się doczekać kiedy w końcu zobaczę 'Walkera'. Póki co słucham ścieżki dźwiękowej i jestem do imentu zakochana w utworze 'The Unknow Immortal', jak i innym cudom od JS.

ocenił(a) film na 10
justyna_bo_33

http://picukontrakino.blogspot.com/2013/06/biografia-w-stylu-punk.html Jeżeli kiedyś zobaczysz, tutaj popełniłem kilka słów (sporo o Joe Strumerze), ale to dopiero doradzam po seansie.

Picu

Bardzo dziękuję. Udało mi się zobaczyć 'Walkera' tydzień temu. Byłam wniebowzięta podczas seansu. Pozytywnie mnie zaskoczył.
Tekst jest świetny: świeży, buntowniczy, otwarty - profesjonalny. Sama też popelniłam co nieco na temat filmu Alexa Coxa, ale nie oddaje tego tak rewelacyjnie jak Twoja recenzja!
No i Joe. Joe Strummer. Anioł Punku - sama miłość, bo nie może być nic innego. Miłość do niego, The Clash i innych sensacji około punkowych.
Dzięki ☆

ocenił(a) film na 8
Picu

Wiesz może, gdzie/jak można ten film obejrzeć? Od kilku lat próbuję drania namierzyć i nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones