PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620286}

William i Kate

William & Kate
5,4 10 225
ocen
5,4 10 1 10225
William i Kate
powrót do forum filmu William i Kate

Tragedia

ocenił(a) film na 1

W życiu nie widziałam gorszego gniota. Specjalnie się zalogowałam, żeby to napisać. Ludzie, którzy twierdzą, iż ta produkcja była chociażby 'ok', chyba nigdy nie widzieli dobrego filmu. Mój biedny mózg w życiu nie przyjął tyle badziewnej papki, jak podczas oglądania tego filmu. Poważnie, już lepiej obejrzeć sobie ''Zmierzch'', bo nawet tam aktorstwo stoi na niewyobrażalnie wyższym poziomie , a historia miłosna jest bazylion razy bardziej realna niż tu. To było straszne doświadczenie. Mam szczerą nadzieję, że nigdy więcej nie będę miała okazji spotkać się z tego typu cukrowo tęczową rzygowinom. yyych, fuj, musiałam w końcu to z siebie wyrzucić, bo zalegało mi na żołądku. Dziękuję za uwagę.

ocenił(a) film na 3
jestgites

ja nie rozumiem w ogole sensu powstania tego filmu.. no totalnie nie rozumiem. okropny, nudny, straszna gra aktorska, tandeta, kicz na maksa mogli sie bardziej postarac.. w ogole mogli sie postarac..

ocenił(a) film na 2
jestgites

Zgadzam się w pełni. Jak to oglądałam, to miałam to dziwne uczucie, że mi za kogoś bardzo wstyd. Żenada

jestgites

Historia miłosna dziewczyny z wampirem jest bardziej realna? ooo kurcze

ocenił(a) film na 1
panienka_2

W tym wypadku? owszem.

jestgites

To niezła jesteś,totalnie oderwana od rzeczywistości jeśli historia oparta na faktach jest dla ciebie nierealna. Miłego oglądania największego gniota na świecie o wampirach :D

ocenił(a) film na 1
panienka_2

Dziękuję :)

panienka_2

To też oparta na faktach, to jeszcze nie znaczy że film nie wygląda jak bajka ;)

jestgites

no co wy ten film jest świetny !

Maciej694

Tez mnie się podobał, tylko wydaje mi się, że aktorzy brzydsi od Williama i Kate ;D

ocenił(a) film na 5
jestgites

Pani chyba nigdy nie widział naprawdę ZŁEGO filmu. Ten jest mdły, słabiutki, nie za dobrze zagrany, jeszcze nie potrzebny, ale nie Zły. Spodziewałam się czegoś dużo gorszego. Moim zdaniem sporo poniżej średniej, ale daje się oglądać. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
gosia2326

i miejmy nadzieję, że nic gorszego już nie obejrzę ;p Pozdrawiam również :)

ocenił(a) film na 3
gosia2326

Ten film jest tragiczny. Samo przerysowanie postaci, Kate zanim poznała księcia to już "śliniła się" na jego widok, banał banałów, błagam...

jestgites

pomijając już gre aktorską uważam że ten film nie jest nawet w 10% biograficzny. Ubrali kolejną komedie romantyczną, niby na podstawie prawdziwej historii, w otoczke tego co się najbardziej w tej chwili sprzedawało. powątpiewam szczerze że rodzice Kate, jej rodzeństwo i ona sama tak cierpieli nagłą sławą i to że wygrali na loterii - nie kupuję tego! Po za tym film po prostu nudny i flegmatyczny.

jestgites

Film miał potencjał bo Brytole jarają się rodziną królewską (zresztą nie tylko oni), ale spieprzyli całą historię, no po prostu tragedia. :))

jestgites

Niestety, widziałam gorsze filmy, jak choćby "August Rush" ("Cudowne dziecko"). Kicz na kiczu, jedna niemożliwość goni drugą, a finał przyprawia o wymioty.

Nie mogłam nawet przestać oglądać, bo wszyscy w klasie byliśmy zmuszeni obejrzeć ten na film na katechezie. Ciągnęło się toto przez 2 czy 3 kolejne lekcje.

niunia123_filmweb

Tylko że uważam te kicz w ''Cudownym dziecku'' właśnie sprawiał że robiło się ciepło na sercu oglądając tą historię, natomiast to tutaj całość był tak kiczowata że chciało się wymiotować ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones