PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011539}
5,6 3 316
ocen
5,6 10 1 3316
3,7 3
oceny krytyków
Wygrać marzenia
powrót do forum filmu Wygrać marzenia

Od czego tu zacząć? Dawno nie widziałam tak złego i pretensjonalnego filmu. Zwolnione ujęcia pod muzyczkę co 3 minuty, byle upchać jak najwiecej minut do źle zrobionego filmu. Bardzo chciałam obejrzeć film o snowboardzie, kocham ten sport, a to jak mi go spieprzono w tym filmie jest niewiarygodne. O czym był ten film? Jaki gatunek? Na Netflix jest napisane że dramat, ale raczej pod względem kinematograficznym niż gatunkowym. Do teraz nie wiem o czym właściwie był ten film, twórcy nie zasnęli w trakcie czytania scenariusza? Po co tam była ta Chinka? Bardziej sztampowo i żenująco nie dało się pokazać chińskiej pianistki, kocha Chopina i tylko to się dla niej liczy. Tylko gdyby usunąć jej wątek w tym filmie, nic by to nie zmieniło i byłoby tak samo słabo, a może w sumie nawet lepiej. Główny antagonista bohatera na sam koniec nie wiemy czemu nagle staje się dobry.
Reżyser miał całkiem fajnych aktorów do poprowadzenia a dał dupy po całości, dawno albo wręcz jak żyje, nie widziałam takiego syfu reżyserskiego. Oby ten człowiek nigdy więcej nic nie robił bo to aż smutne jak mógł tak spieprzyć film. Reakcje i zachowania niezrozumiałe. Albo sytuacja kiedy na góralskim weselu zjawia się w magiczny sposób na górskie zadupie Chinka w sukni balowej - co za żenada. Swoją drogą mega luka scenariuszowa, czemu główny bohater po nią nie wyjechał na lotnisko? Na te wszystkie pytania odpowiada jedno - bo reżyser chciał zrobić pompatyczny żenujący pretensjonalny film. Oj i udało mu się. Gratuluje temu debilowi, niesamowite dno. Nie polecam NIKOMU, by to obejrzał, i marnował 2h ze swojego życia.

ocenił(a) film na 3
TarnKar

Czy Wy też nie możecie ocenić aktorów? Ja nie mogę. Wie ktoś dlaczego?

ocenił(a) film na 1
Joanna_Przybyszewska_fw

Mogę, udało mi się nawet „genialnego” reżysera ocenić, więc też powinnaś móc

TarnKar

W sumie to coś tam znalazłam dobrego - użycie piosenki Can’t hold us przez kilka sekund xD.
Nooo ale ciężko się nie zgodzić niestety, dramat pod każdym względem.

użytkownik usunięty
TarnKar

Myślałem, że gdy zobaczę Bakę - to się poprawi, a tu wyjeżdża Kożuchowska i to w jakiej roli. Później "młody" goni kilkanaście kilometrów, wbiga na Nosal ("łysa górka") i ma ten dystans pokonać w godzinę. No i wiadomo - nic tak nie robi na kolano jak wyplucie płuc w górach.
Praca w tartaku też jak widać dochodowa jest. I dobrze działa na kolano. Może robię błąd pisząc to dokładnie w momencie gdy są w tartaku, ale nie przewiduję nagłego zwrotu akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones