PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146787}

Wzgórza Primrose

Primrose Path
6,5 141
ocen
6,5 10 1 141
Wzgórza Primrose
powrót do forum filmu Wzgórza Primrose

Primrose Path

ocenił(a) film na 7

Poszukiwałem tego filmu przez kilka lat i bardzo się ucieszyłem kiedy ten film w końcu udało mi się zdobyć. Chyba oczekiwanie na film zrodziło zbyt wielkie oczekiwania. Drażniły mnie przerysowane - karykaturalne niemal że - postacie tego filmu - rozpieszczona najmłodsza córka, babka z pretensjami, wiecznie pijany ojciec, czy niewiedzący czego chce główny bohater Joel McCrea. Z tej całej paczki dziwnych i irytujących postaci najsympatyczniejszą wydaje się być matka parająca się prostytucją (choć na żądania hollywodzkich cenzorów spotyka ją w filmie najmniej sprawiedliwy los). Dobrze wypada też Ginger Rogers w jednej z swych pierwszych dramatycznych ról. Gdybym miał oceniać wartość filmu, oceniłbym go na 7/10, choć LaCava ma w swoim dorobku dużo lepsze filmy.

ocenił(a) film na 8
Qmid

Całkiem znośny, mi się podobał.

ocenił(a) film na 7
Qmid

no, arcydzieło to to nie jest, ale bardzo zauroczyła mnie główna para - choć obydwoje lekko za starzy na takie zachowania ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones