PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 353
oceny
6,8 10 1 115353
5,0 23
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

Hugh nie zagra w tym filmie Wolverina ?

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

właśnia padała wiadomość że nie, jego solowy film w 2017 ma być ostatnim. Niestety.

alex_29_filmweb

Co?!?!?!!? To ciekawe kto będzie walczył z Apocalypse jak nie Wolverine

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

jak widzisz, w obadzie nawet go nie ma :(
a jeśli nie widziałes :
http://www.filmweb.pl/news/Koniec+epoki+Hugh+Jackman+%C5%BCegna+si%C4%99+z+rol%C 4%85+Wolverine%27a-110605

alex_29_filmweb

Dziwne, bo wcześniej było pewne, że zagra jeszcze w Apokalipsie (2016), a Wolverine (2017) będzie jego ostatnim filmem. Dlaczego nie miałby zagrać w Apocalypse? Skoro Wolverine to ostatni film, a będzie rok po tym filmie, nie widzę tu problemu. Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy Hugh w tej produkcji.

ocenił(a) film na 8
Syenne

właśnie w głównej obsadzie go nie ma. Może będzie jak w Pierwszej Klasie, epizod? albo nic?
wszystko jeszcze wyjdzie w praniu, jak znajde jakies nowości, to wrzucę

alex_29_filmweb

Może wylezie na końcu jako dodatkowy jeźdźca :)

alex_29_filmweb

X-Men Apocalypse będzie ostatnim filmem z serii X-MEN z Jackmanem ale nie tylko bo i jennifer lawrence oraz zapewne reszta z "First Class" zostanie zastąpiona, natomiast nowa obsada wprowadzona w X:A zostanie gdzie i pewnie nowy Logan zostanie wprowadzony.
Co do solowych przygód Wolverine'a (oprócz tego z 2017 - w tym zagra) to nie wiadomo, Jackman zawsze może wrócić do historii typu Old Logan.

ocenił(a) film na 8
doom45

dla mnie tych zmian jest juz za duzo...

alex_29_filmweb

Zgadzam się... Poza tym, skoro nowa obsada zostanie wprowadzona, co z McAvoyem i Fassbenderem? Zagrali raptem w dwóch filmach, zagrają w trzecim i to tyle? Są jeszcze wystarczająco młodzi by poprowadzić te role. Poza tym przywykłam już do aktorów i nie chcę oglądać kogoś innego na ich miejsce. Zastępowania Jackmana, mówiąc szczerze, też nie rozumiem. Facet mógłby spokojnie jeszcze pograć Wolverina.

Syenne

Jackman sam rezygnuje z grania wolverina dlatego studnio musi szukać następcy. Po za tym podczas premiery wolverina 3 w 2017 roku bedzie grał tą postać już 17 lat

kolo_103

i co z tego że 17 lat ? zmieniamy postać uzasadniając to tym, iż Volverine sie nie starzał a Jackman się zestarzał w zamian dając nowego aktora. Różnica wiec bedzie czy tak czy tak, wiec jak bedzie roznica to po co zmieniac aktora ? lepiej miec starego podstarzalego volwerine bo jest to mniejsza zmiana niz zupelnie nowego aktora bo to jest o wiele wieksza zmiana i ingerencja w fabule..

steepien

Ale chodzi o to że aktor nie chce grać a nie że studio chce sie pozbyć Jackmana. Po za tym zmiana aktora jest nieunikniona

kolo_103

najgorsza wiadomosc swiata hugh jackman zegna sie z rola wolverina po 2017 roku wielka szkoda

ocenił(a) film na 7
marvelfan_filmweb

To był mój ulubiony X-Men :(

Film33

no moj tez jaki film z jego udzialem lubisz?

ocenił(a) film na 7
marvelfan_filmweb

Sama, nie wiem... Może chyba pkn

ocenił(a) film na 5
Film33

A ja sie ciesze. Jackman jest za wysoki i za mało dziki

ocenił(a) film na 10
Grandziarz94

"Za wysoki i za mało dziki" śmiechłam ;D

steepien

trzymaj ścisłą diete i ćwicz żeby nie wypaść z formy i móc ciągle grać Wolverina, nie dziwie mu sie ze ma dość

ocenił(a) film na 4
dtst

Bzdura. Rezygnowanie z czegos takiego, ze ma sie niby dosc fizycznego rygoru, to bzdura. Facet jako aktor i tak musi dabc o wyglad. Poza tym zdrowie, jak nagle przestanie wszystko mu skoczy na minus i bedzie ciezko wrocic do formy, nie mowiac o dlugofalowych skutkach. Pewnie, ze rygor meczy i ze milo jest sie zapuscic, ale jest to bardziej zla niz dobra decyzja. Raczej ma po prostu dosc szufladkowania, bycia o patrz Logan. Szczegolnie, ze wczesniej byl znany z roznych rol, mniejszyc, wiekszych i to jakby zanika. Oddzielna kwesta jest po prostu wiek, moze mimo zachowania formy, nie miec jednak sily na obciazenie fizyczne, ktore wymaga taki film i ktore realizowal spokojnie 20 lat w tyl. Ale tez uwazam, ze to tylko takie gadanie. Rok, moze 3 bedzie sie odcinal, a jak sie okaze, ze to nadal nalepsza fucha, a o nie jest rozchwytywany gdzie indziej, to z checia role wezmie. A nawet jak sie zapusci, to to zmusza do poprawienia wygladu, oczywiscie taka hustawka potem mu beknie w zdrowiu, ale za kase, dla wytworni wszystko sie da.

alex_29_filmweb

Skoro Wolverine z 2017 to jego ostatni film, to nie łapię czemu nie zagra w filmie z 2016.

ocenił(a) film na 8
donmaslanoz14

ostatni jego solowy film jak był Wolverine z 2013roku

donmaslanoz14

no wlasnie dziwne co nie?

donmaslanoz14

Nie gra dla tego że wszystkie ,,stare" postacie zostały zastąpione młodszymi i tak też się stało z VVolverinem

ocenił(a) film na 8
alex_29_filmweb

A w Wolverine 3 ma być już stary... czyli będzie to inny aktor :(

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Powinien zagrać, bo na końcu DoFP był z Loganem zdecydowanie niedokończony wątek.

Ryloth

zgodze sie z toba ryloth moim zdaniem tez nie dokonczyli watku z wolverinem w dofp pod koniec

Zartanxxx

Tutaj podana jest obsada i jest wolverin http://www.comicbookmovie.com/fansites/KingPatel/news/?a=118603

ocenił(a) film na 8
kolo_103

Oby była prawdziwa!

marcinmrozowski

no wlasnie oby byla prawdziwa

ocenił(a) film na 8
marcinmrozowski

jak myslisz marcinmrozowski kiedy wypuszcza 1 zwiastun tej czesci?

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Myślę, że na początku sierpnia lub później.

marcinmrozowski

dzieki wiec moze przed fantastic four lub przed gwiezdnymi wojnami przebudzeniem mocy wypuszcza go w kinie?

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Pewnie tak :)

marcinmrozowski

idziesz na fantastic four do kina i na star wars 7 czy tez idziesz i do jakiego kina ? do multikina czy do cinemacity?

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Na F4 i na SW:7; nie wiem do jakiego kina.

marcinmrozowski

ok spoko to jak pojdziesz to napisz czy fajne a na ant mana idziesz?

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

1.: OK, 2.: Tak, pójdę.

marcinmrozowski

to fajnie a ktorego idziesz na ant mana jakbys mogl napisac mi na priv co bylo po napisach jezeli to nie problem i ile tego bylo ok?

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

OK, prawdopodobnie będzie Spidey :)

marcinmrozowski

no byc moze nie wiadomo moze cos do civil war i spideya ?

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Napiszę opinię w nowym temacie.

marcinmrozowski

ok spoko ale dopiero po obejrzeniu filmu ok?

ocenił(a) film na 8
użytkownik usunięty
Zartanxxx

pożyjemy zobaczymy:) Stallone miał zakończyć Rocky oraz Rambo na 4 części, a z tego co się orientuję powstaje Rambo 5 i Rocky 7 :) także może i Jackman zmieni zdanie :)

Chunk

Nie wydaje mi się, Jackman chce skończyć z Wolverinem, bo nie chce być kojarzony tylko z tą postacią

użytkownik usunięty
Zartanxxx

Na imdb jest info, że Apokalipsa to będzię jego przedostatni X-men

no i dobrze jeszcze ten film o nim w 2017 roku i goscinnie rola cameo w deadpoolu byc moze ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones