PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 425
ocen
6,8 10 1 115425
5,1 24
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

Hugh nie zagra w tym filmie Wolverina ?

Tak już wiem

Zartanxxx

OK, tylko dlaczego w tym trailerze z Comic Con go w ogóle nie ma? Przypadek?

Hades

ty no faktycznie w ogole go nie ma przypadek moze a moze on bedzie tylko w przyszlosci lub przeszlosci kto to wie ?

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Dajcie juz spokoj starszemu panu... Czas zeby ktos mlody zagral role Logana .Jedyne co mnie smuci to to ze Oscar zagra role Apocalipsa ... Wedlug mnie idalnie by pasowal do roli Logana

Zartanxxx

Ogłosili że Old-man logan to jego ostatnie wcielenie w tą rolę

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

W tym filmie nie bęzie Wolverine'a

Himiteshu

bedzie wolverine wpisz na youtubie x men apocalypse w trailerze 3 minuty i 33 sekundy sie pojawia

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Nie ogladam zwiastunów kręconych telefonem :)

Himiteshu

aha ok to czekamy na zwiastun w dobrej jakosci ktory pewnie bedzie w listopadzie

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Na tym z Comic Cony go nie ma, chyba że mówisz o czymś innym.

Ryloth

sorry masz racje nie na comic conie wpisz w youtubie x men apocalypse trailer powinien miec 3 minuty i 33 sekundy i tam jest wolverine

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Nie mogę znaleźć. Mógłbyś podrzucić linka?

Ryloth

www.youtube.com/watch?v=qcJdtiuxt08

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Przecież to fanowski zwiastun, a dodatkowo sceny z są jakiejś gry.... Serio nie rozpoznałeś różnicy? ;p

Ryloth

Sorry moj blad , pomylilem sie , to czekamy na trailer moze sie w nim jeszcze pojawi a ten z comic cona w pelnej wersji ma byc w listopadzie , ciekawe czy w ogole bedzie on w filmie bo w obsadzie na wikipedii tego filmu jest. Przepraszam ale ja nie rozpoznaje ktory trailer jest prawdziwy a ktory fanowski ok ?

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

No ale te sceny są z gry... Chyba nie jest tak trudno odróżnić prawdziwych ludzi od tych komputerowych? ;p No ale dobra, nie czepiam się ;p Zwiastun zapewne w listopadzie, tak jak mówisz.

Ryloth

no ja mam nadzieje ze bedzie w listopadzie z napisami i dubbingiem najlepiej

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Byle nie z dubbingiem ;p

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

Jakoś nie mogę tego znaleźć. Link?

www.youtube.com/watch?v=qcJdtiuxt08 trailer trwa 3 minuty 35 sekund oto link

marvelfan_filmweb

Przecież to nie jest prawdziwy zwiastun ,tylko fanowski.

jetli22

wiem sorry za błąd ,jak bedzie prawdziwy to dodam okej ?

Zartanxxx

W nowym zwiastunie go nie widać. Ale może chociaż jakieś cameo jak w First Class? ;D
Jestem ciekawa co się z nim stało po Days of Future Past.

Zartanxxx

wolwerin napewno sie pojawi w filmie, jest stryker w obsadzie mozliwe ze zobaczymy co wydarzylo sie ggdy Logana wyłowiono z wody w dofp ;] ciekawe^

samel6

No właśnie jest Stryker a nie ma Logana, dziwne?

ocenił(a) film na 8
samel6

samel6, pamiętaj, że to była Mystique naśladująca Strykera, więc wszystko jest możliwe ;)

Zartanxxx

Ludzie Hugh to już staruszek !! On ma obecnie 47 lat !!!:00

Zartanxxx

Wolverine is back!!!

Bary

:DDDDDD

ocenił(a) film na 5
Zartanxxx

Chyba jednak będzie, sledze jego profil na facebooku, i wstawił krótki filmik
https://www.facebook.com/HughJackman/videos/1088789457849692/

xadula

Raczej będzie może na chwilę. , ale jest w trailerze nr 3 pod koniec są jego pazury.Więc mógłby być

Zartanxxx

Pewnie wystarczająco się obłowił i ma dosyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Zartanxxx

Ja już po premierze X-Men Apocalypse. Film świetny! Jeśli chcecie coś wiedzieć to piszcie, odpowiem na pytania.

ocenił(a) film na 9
Zartanxxx

mial 5 minutowy episode w tym filmie, bardzo zreszta ciekawy. Troche jego obecnosc w filmie bylo niezrozumiala, bo w poprzednich czesciach on uciekl z tego miejsca w innych okolicznosciach. Dwie te same historie pokazane w dwoch roznych filmach inaczej...

ocenił(a) film na 7
dabram17

Masz zapewne na myśli "X-Men Geneza: Wolverine"? Rzekomo ten film nie wpisuje się w Universum X-Men, dlatego przedstawili ucieczkę z labolatorium inaczej. To moja teza :) Filmu jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
dabram17

Nie ma znaczenia jak przedstawili to w poprzednich filmach . Po poprzednim filmie uniwersum zostało zrestartowane więc wszystko co wydarzyło się przed poprzednią częścią nie miało miejsca :)

ocenił(a) film na 9
Zartanxxx

UWAGA SPOILER - Wolverina w filmie widzimy bardzo krotko. Jane z przyjacilmi uwalnia go i przywraca czastke wsponien i to by bylo na tyle.

ocenił(a) film na 5
Zartanxxx

Obejrzałem film i jest tam :)

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Cooo?! Ja to przeważnie dla niego oglądam ;'(

Yumiika

Wolverine jest w filmie przez jakieś 3 minuty :)

ocenił(a) film na 7
Yumiika

3 minuty, ale to bardzo, bardzo dobre trzy minuty. Takie... hmm... dzikie!

SNIKT!

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

był Hugh, był....

ocenił(a) film na 7
amb05

I zacnie wypadł - wg mnie wybrnęli świetnie po wątku z "Genezy" i resecie w "Przeszłości, która nadejdzie".

ocenił(a) film na 8
Bibaniu

to prawda, to było bardzo ładne nawiązanie do reszty filmów X-men

Bibaniu

w pg13 Wepon X to parodia

ocenił(a) film na 7
kadim_filmweb

No, tak. Zapomniałam dodać: zgodnie z grupą wiekową...

Mimo to (choć mam sentyment do "W. - Genezy" z racji chociażby fajnej ekipy) ciągle zastanawiałam się, w jakiej formie Wolvie się pojawi (bo, że się pojawi, to było wiadome - choć potem ukrywane i chyba ze dwa razy nazwisko "Huge Ackmana" wymazywane z bazy danych).

Zastanawiałam się, w jaki sposób rozwiną scenę końcową z "Przeszłości...", gdzie Striker wyławia topiącego się Logana. Hmm.. O! Auć... czy dobrze sobie przypominam, że to nie był Striker, a Raven? Czy na końcowym ujęciu tej sceny nie mignęły jej żółte oczy? Damn! W jaki zatem sposób filmowy (komiksowy - wiadomo) trafił z rąk Raven do Strikera?

(UWAGA! BĘDZIE SPOILER!)

Niemniej (bo ja typowa baba - odbiegam od tematu)... chodzi mi o to, że wreszcie w serii (filmowej) pojawiło się nawiązanie do brutalnych eksperymentów i badań nad Weapon X (godnych nawiązań). Wolverine z wypranym mózgiem, zamknięty, słychać narastające wściekłe pomruki, GRRR!!! A potem - wypuszczony na wolność robi niezłą sieczkę swoim oprawcom.

Wprawdzie scena, gdy młodziutka Jean przywraca nieco pamięci (człowieczeństwa) Loganowi była taka... hmm.. typowo amerykańska, pełna patosu, łezka się kręci, ach, och... ale potem wciąż jeszcze dziki ucieka w las...

(KONIEC SPOILERA - chyba ;) )

Nie porównuję tego, co przedstawiały komiksy, bo trzeba było wziąć na dywanik wszystkie marvelowskie filmy. To, co w filmie oceniłam pod kątem tego, co już w filmach było.

Mówi się coraz częściej, że ostatni "Wolverine" będzie niczym "Old Man Logan", ale ja zawsze miałam nadzieję na ostre wątki z Weapon X.

Pozdrawiam!

Bibaniu

też mnie zastanawia jakim cudem znalazł sie u Strykera skoro to była Raven na końcu Dofp, być może odpowiedź dostaniemy w jego ostatnim filmie w 2017 roku, a jeżeli nie to scenarzyści strzelili sobie w stope i zrobili dużą dziurę fabularną :D choć mam teorię że Raven zabrała go do tej bazy bo widziała go wcześniej z magneto jak po nią przyszli więc może wzięła go za wroga,

ocenił(a) film na 7
MerleDixon

Pozostaje czekać do przyszłego roku - może się dowiemy, co i jak.

ocenił(a) film na 6
MerleDixon

" choć mam teorię że Raven zabrała go do tej bazy bo widziała go wcześniej z magneto jak po nią przyszli więc może wzięła go za wroga,"

Naciągane opór. Singer po prostu nie pomyślał o tym, albo po prostu miał to w dupie. Tak jak i wiele innych rzeczy w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones