PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534357}

Yoga

5,1 454
oceny
5,1 10 1 454
Yoga
powrót do forum filmu Yoga

Nie wiem, czemu w tym momencie ocena jest tak niska, pięć osób oceniło, a ocena to 4/10. Ja dałam 7/10 bo naprawdę warto ten film obejrzeć. Koreańska produkcja, w klimacie wszystkich azjatyckich horrorów, chociaż wyjątkowo ten polecam kobietom - w filmie chodzi o to, że kilka kobiet poświęca się dla urody i niespecjalnie wychodzi im to na zdrowie... Film dla tych, którzy są fanami "azjatów", nie zawiodą się.

ocenił(a) film na 10
marsjanla

Film bardzo dobry choć jakoś niespecjalnie zrozumiałem jego zakończenie ale mimo to daje 8/10

ocenił(a) film na 7
Mistyc

to zakończenie jest bardzo zastanawiające - wychodzi na to, że ta główna bohaterka wcale nie pokonała / nie uciekła, czy jak to nazwać tej opętanej jogince; ten duch jakby mimo wszystko osiągnął cel - bransoletka-wąż na ręce bohaterki (kolczyki-węże miała kobieta na zdjęciach w szkole yogi)... Ale te inne kobiety z kursu, które też pojawiają się w ostatniej scenie?

ocenił(a) film na 7
piratessa

może te inne kobiety, to błąkające się dusze

ocenił(a) film na 3
afisiafisia

Nuda, poza ładnymi laskami nic ciekawego. Jako FAN KINA AZJATYCKIEGO wrzucam to do worka "trzecia liga".

ocenił(a) film na 7
eternal_champion

A to tu się dziwię akurat, myślałam, że fanom "azjatów" się spodoba:) Chociaż zależy czy lubisz kino azjatyckiego w ogóle, czy raczej tylko horrory:) Podejrzewam, że dla fanów horrorów film jest miodzio, jak dla mnie:)

ocenił(a) film na 4
marsjanla

Mi bardzo podobały się sceny, w których dziewczyny ćwiczyły joge. Było to bardzo przyjemnie pokazane. Film miał potencjał i spójną treść... aż do pewnego momentu, w którym wszystko się nagle rozmyło. Może byłamn już śpiąca (albo to kwestia słabej jakośći nagrania), ale końcówka jest dla mnie jakaś chaotyczna i źle skrojona. Po obejrzeniu całości miałam bardzo mieszane odczucia.

eris_grim

dokładnie, intrygujący początek, ładne sceny jogi, piękne, kruche, porcelanowe azjatki a potem klimat nagle znika, w filmie zaczyna panować chaos i nuda! z trudem zmęczyłam całość

afisiafisia

Też tak to odebrałam. One po prostu zginęły tam w tym domu, a główna bohaterka wytrwała do końca kursu i osiągnęła to 'coś tam', zyskując urodę. Na samym końcu była scena, gdzie bohaterka widziała tamte 'koleżanki' z kursu, a po chwili okazało się że poza nią nie ma nikogo innego w tym metrze (czy gdzie ona się znajdowała). Także cena wiecznej urody miała swoją drugą, mroczną stronę medalu. Bo została zdobyta kosztem innych.
Ot, do czego prowadzi głupota i próżność.

ocenił(a) film na 6
marsjanla

Ja dalem 6/10, mialem dac 7/10 ale zabraklo mi tam emocji. Mysle, ze to także kwestia podejścia do filmu, bo to niestandardowe kino jak z USA, a poza tym byłem chyba za bardzo zmęczony, źle do niego podszedłem. Mimo wszystko uważam, że to nie jest film dla każdego. Wiele osób ogląda co popadnie, a później dają niskie oceny.

marsjanla

Film ten nie odkrywa kompletnie nic nowego powielając po raz setny te same patenty w dodatku z gorszym wykonaniem, sceny wyreżyserowane dosyć monotonnie i nieciekawie (co dziwi gdyż poprzedni film pana reżysera był bardzo poprawny w tym względzie), fabuła także bezdennie niskich lotów - o poświęceniu się dla przemijającej urody można nakręcić dużo lepszy film o chociażby o modelkach (pierwsza myśl z brzegu ;)) Muzyka słaba, efekty dźwiękowe przy pokazywaniu wnętrz także sztampowe, nieciekawe i w żaden sposób nie pogłębiające klimatu. Bynajmniej nie umniejszam temu za brak straszenia, gdyż wiele koreańskich filmów określone jako horrory nie było w żaden sposób przerażające, natomiast broniły się wykonaniem i wychodziły z nich całkiem przyjemne historie o duchach. Trudno tu o dobrą ocenę, film może być dobry przy pierwszych kontaktach z tą sceną filmową, jednakże po obejrzeniu kilkudziesięciu horrorów łatwo można zauważyć iż w azjatyckim czy samym koreańskim kinie jest to zdecydowanie liga podwórkowa.

ocenił(a) film na 6
DrinkOfMyLife

zgadzam się że to liga podwórkowa jak na tamtejsze dokonania i możliwości, mimo że ogląda się to nawet przyjemnie - w znacznej mierze chyba ze względu na egzotykę urody skośnookich panienek - to czegoś w tym filmie zabrakło

ocenił(a) film na 8
marsjanla

mi tam film się podobał mimo że równiez nie czaje końcówki to jak najbardziej polecam bo według mnie film bardzo klimatyczny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones