PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764039}
7,6 134 674
oceny
7,6 10 1 134674
7,9 53
oceny krytyków
Zimna wojna
powrót do forum filmu Zimna wojna

Przerost formy nad treścią. Film ładny ale pusty. Papierowe postacie. Historia o niczym. Bez głębi. Bohaterowie jeżdżą sobie po Europie lat 50 przekraczając żelazna kurtyne jak my dziś latając Wizzair. Podejmują idiotyczne decyzję z których później wychodzą obronną ręką bez żadnego uzasadnienia (np kamieniołom). Nie warto

ocenił(a) film na 10
m_milanowski

Historia o niczym? Papierowe postaci? Pusty film? Ależ przykro czytać takie jednoznacznie negatywne i nie poparte żadnymi argumentami oceny.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Agatonik. Każdy ma prawo do swojej opinii. Dla mnie ten film to wydmuszka. Ładna ale pusta w środku. Mogę tak myśleć czy to już zabronione? ;)

ocenił(a) film na 10
m_milanowski

Możesz, tylko warto takie opinie poprzeć argumentami.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Poparłem. Podróże po Europie w czasach stalinowskich. Idiotyczne decyzję. Zero chemii między Kulig a Kotem. I to nie tylko moja opinia....wynudziłem się na tym filmie (a byłem na maratonie wraz z Klerem i Najlepszym - oba generowały o niebo więcej emocji i refleksji niż Zimna Wojna)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones