Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Piszę jeszcze raz na ten sam temat, bo wcześniej przez pomyłkę zapostowałem nie w tym dziale co trzeba i może dlatego nikt mi nie udzielił odpowiedzi. Poszukuję tytułu pewnego filmu, a dokładniej dramatu jaki leciał już jakiś spory czas temu w TV. Film opowiada historię pewnej amerykańskiej rodziny, której "głowa" i...

więcej

We wtorek w TV Truman Show!!!Napewno warto obejrzec jedna z lepszych ról Jima Carrey'a. Ciekawe jek sie bedzie ogladało kolejny raz!!!

Stworzyłam to forum specjalnie dla wszystkich fanów (chociaż nie tylko) Gary'ego Oldmana! Chciałabym abyście pisali na konkretne tematy (będą zmieniać się co czwartek - prawdopodobnie...;))!
TEMAT NA TEN TYDZIEŃ: "Za co lubisz Gary'ego Oldmana" - dla fanów oraz "Czemu nie lubisz Gary'ego Oldmana" -...

Dziś na TVN kultowy Terminator 2. Widziałem go chyba z 15 razy, ale dziś też obejrzę. "Hasta la vista ...baby" :)

No to ja też dodam kilka seriali:
Twilight Zone ( chodzi mi o sezon który był emitowany w TVP pod koniec lat 80 )
Wichry Wojny ( super wojenny serial z Robertem Mitchumem - dużą część serialu nakręcono w Polsce )
Arabela ( czechosłowacki )
Goście ( czechosłowacki )
Sąsiedzi ( czechosłowacki )

dziś wieczorem (dla nas to właściwie w środku nocy, i to chyba właściwie już jutro, bo po 24) NBC nada ostatni odcinek 'friends'ów' - moim zdaniem absolutnego mistrza wśród seriali. ale to już niestety koniec... dalej będzie tylko serial o przygodeach joe'go...
aaale lipa, co? mogli by dokręcić jeszcze kilka serii:P

Witam - chciałbym poznać waszą opnie na temat tv polonia - chyba najwiecej filmów jakie ostatnio ogladam w TV - to właśnie tam !
PS. nie mam niestety dostepu do kanałów typowo filmowych !

kiedy chodzi o infirmacje chyba najlepszym trafieniem Waltera było stworzenie TVN 24, chodź w zasadzie cały TVN nie jest najgorszy .
jedynym minusem wszystkich stacji komecyjnych są reklamy ,każdy wie co to znaczy oglądać coś ciekawego a tu ciach reklama- "... a my co tylko banany i banany..." lub inne.Ciekawe co wy...

więcej

rodzina Kiebskich ,obraz nędzy i rozpaczy ale mimo wszysto bawi.Prymitywne ...no cóż trzeba się z czegoś śmiać.....

z każdym rokiem jest coraz gorzej a szczególnie jak przychodza święta (mam nadzieję ze wiecie o czym mówię) co rok Sami swoi itp jak nie puszczą na Boże Narodzenie to w Wielkanoc masz pewność , że będzie . "Zmienić telewizję!" Co wy na to?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones