Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

MELODRAMAT - SZUKAM INFORMACJI

użytkownik usunięty

MELODRAMAT- szukam obszernych informacji na temat tego gatunku filmowego, gdyż potrzebne mi są na referat!!! Proszę o pomoc ( adresy www lub też informację przesłane na mojego maila - blazejprezes@go2.pl ).
Za każdą pomoc jestem niezmiernie wdzięczny. Blazej

WĘDRÓWKI PO ŚWIECIE

użytkownik usunięty

WĘDRÓWKI PO ŚWIECIE - Przegląd Filmów Anny Teresy Pietraszek z Agencji
Filmowej TVP rozpocznie się 13 grudnia w kinie Wars.
Oficjalna strona Przeglądu http://strony.wp.pl/wp/pietraszek-przeglad

Wracam do domu, a on już tam siedzi i ryczy. Nie mogę nawet spokojnie pikać w klawisze... Oprócz bardzo rzadkiego dobrego kina pusssstka.

OSTRY DYŻUR

użytkownik usunięty

czy ktos wie kiedy znowu beda puszczac "ER"?juz troche czekam na to mieli zaczac jesienia a juz prawie zima a ER jak nie bylo tak nie ma....

Od września we wtorki i czwartki o 20 tvn przedstawia świetny serial o banalnym tytule "Kasia i Tomek", kóry w oryginalnym formacie kanadyjskim "Love bugs" brzmi o wiele bardziej intrygująco. Natomiast sam pomysł i nowatorskie wykonanie w polskiej wersji zasługują na conajmniej 80-cio decybelowe brawa. Każdy z odcinków...

więcej

Rzucam temat i to myślę, że dość kontrowersyjny.... ;-).

Jak pewnie zauważyliście, żywy relikt komunizmu znaczy reżimowa telewizja publiczna (hę od razu widać moją olbrzymią przychylność do tej instytucji) kończy w tym roku 50 lat. Czyli można by rzec, wchodzi w wiek emerytalny...

Nie wiem jak Wy, ale ja życzę TVP...

więcej

MOŻE WYSTOSUJEMY LIST DO TVP 1 BY NAM SAMYCH SWOICH 1000 RAZ NA ŚWIĘTA POKAZYWALI?! WARTO TERAZ ZACZĄĆ BO DO ŚWIĄT BLISKO A RAMÓWKA W TVP JUŻ PEWNIE ZACZYNAJĄ UKŁADAĆ.
DO PRACY RODACY!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Kiedy bliżają się wakacje to zastanawiam się czy wogóle płacić za używanie telewizora . Oglądanie w tym czasie telewizji to zupełna strata czasu . Poprostu nie ma co obejrzeć , na który kanał bym się nie przerzuciła znowu powtórki . I nie to żeby raz cos powtórzyli ale powtarzaja , powtarzają i powtarzają . A filmy...

Dla polsatu za pokazanie wkońcu czegoś dobrego, a nie wkółko jakiś koszmarnych telenoweli i miernych polskich seriali. Chodzi mi mianowicie o Crime Story jeden z najlepszych seriali w histori kina To się ogląda z przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones