Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

hmm czy jest ktos kto by chcial zeby Miasteczko TWIN PEAKS
ponownie zagosciło na ekranach TV ? Moze ktos sie przyzna do tego pragnienia i podsunie pomysl w jaki namówic którąs ze stacji TV?

moze jakas seria mejli i wstawiennictwo redakcji filmwebu oraz jeszcze kogos?

Zaraz szlak mnie trafi. Dlaczego? Odpowiedź jest krótka: TVP2. Oto moja przyczyna irytacji, wściekłości, nadszarpniętych nerwów : Puścili 7 lipca br. nowy odcinek w którym to Molder bawi się z chłopcem i buduje z pisku UFO.(tak z grubsza). 14 lipiec br. TVP2 emituje odcinek w którym to inny chłopczyk zjada ludzkie...

czy ktoś może wie kiedy leci/leciał w tv Szymon mówi show Majewskiego???????

Ostatnio zaczęły mnie wkurzać wszelkiego rodzaju przerywniki na Polsacie. Chodzi mi głównie o pasmo po 21.00, gdy zaczyna się emisja wieczornego filmu (lub serialu). Najpierw czekam na zapowiadany film - reklam więcej niż "ustawa przewiduje" a w dodatku opóźnienie w nadawaniu filmu. Wreszcie napisy początkowe, akcja...

więcej

nie wiem jak Wy ale ja sporo oglądam programy na kanałach takich jak Panette i Discovery i dobrze mi z tym.

Dlaczego dobre filmy puszczane są w telewizji dopiero po 22.00. W normalnych porach na ekranach telewizorów królują seriale, telenowele, showy i teleturnirje. A ja mam trochę wolnego czasu od nauki, i chciałbym coś obejrzeć? Nici z tego. Dobry film jest, np. na 1TV i 2TV*. Ale jest tak późno, że oglądanie go nie...

W telewizji najbardziej bzdurna rzecz to te znaczki, które dawane są chyba przez pijanych pracowników. Siedem ma żółty znaczek, a Rambo czerwony. Do namysłu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones