Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

moje ulubione seriale to Kasia i Tomek - czasem akcja bliska tego co sie dzieje w moim zyciu, Przyjaciele - rozluznia mnie i odstresowuje i serial ktory uwielbiam Sex w Wielkim miescie

Witam serdecznie wszystkich fanów!
Jestem wierną fanką tego serialu i postanowiłam jako jedna z organizatorek (jest nas 2) zorganizować pierwszy ogólnopolski zlot fanów serialu ndinz...
Jeszcze nie wiadomo czy będzie on oficjalny, ponieważ wysłałam pismo do produkcji i na razie nie mam odp. Kazali cierpliwie czekać...

Ale mnie wkurzają reklamy w TV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie można spokojnie obejrzec filmu bo co chwila albo reklamy, albo losowanie Lotto, albo Flesz czwórki, albo jeszcze coś innego!

no, w tym roku telewizja postarała się... szykuje się prawdziwa uczta dla kinomanów :-) mi najbardziej podoba się oferta TV4 - Misja, Chinatown, Samotni... (nieźle prawda?), a do tego na TVP2 Rain Man... w tym momencie wypada mi życzyć sobie i innym telewidzom, więcej takich filmów w naszej kochanej TV :-)

Szkoły filmowe...

użytkownik usunięty

Jakie szkoły filmowe są w W-wie poza:
- Akademią Filmu i Telewizji...
- i Wyższej Szkoły Sztuk Wizualnych i Nowych Mediów...:)

WY WSZYSCY UWAŻAJCIE NA TELEWIZJE I TY Z "SAMEGO ZYCIA' I TY Z "NA WSPÓLNEJ'....DZIEWCZYNA MNIE ZOSTAWIŁA BO NAŚLADOWAŁEM RYSZARDA Z "KLANU".TELEWIZJA OKŁAMUJE, JAKIE ONA DAJE WZORCE...ROBIŁEM WSZYSTKO JAK NALEŻY A ONA ODESZŁA NAWET MIAŁEM FLIRT Z PRZEDSZKOLANKĄ...

Kocham serial Samo życie i jeśli się skończy to sie pewnie załamię.Wszystkich z serialu traktuję jak rodzinę przeżywam z nimi radości i smutki.Oddałabym wszystko żeby móc zagrać w serialu.
KOCHAM SAMO ŻYCIE !!!

Okazuje się że nasza TV publiczna została uznan za najlepszą w Europie. Zastanawiam sie teraz mocno czy nie jesteśmy zbytnimi sceptykami? Chociaż z drugiej strony nie mogę wyobrazić sobie poziomu telewizji kraju który został sklasyfikowany np.: na trzecim miejscu.

Gdy nasza "Televizja" serwowala nam takie produkcje, ze mona sie bylo tylko zalamac ktos wreszcie wpadl na genialny pomysl - zrobmy cos z tym! Zaowocowalo to swietna noca Oskarowa (co prawda pewnie dzieki Pianiscie) - Wbrew regulom, Katedra, Ksiegowy, czy wreszcie sama transmisja rozdania nagrod - robi sie naprawde...

Chałowaty teleturniej

użytkownik usunięty

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na forum nie widziałem jeszcze ani jednego postu związanego z polsatowskim teleturniejem Awantura o Kasę. Czy ktoś to jeszcze ogląda ?

Brałem w nim udział i wiem co nieco o kulisach tego teleturnieju, ale to co ostatnio się tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie (dosłownie wygląda...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones