Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 493 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

Tyle ma najwybitniejszy reżyser w dziejach kina? To pokazuje, że to całe ocenianie osób jest bez sensu.

użytkownik usunięty
ckdexterhaven

Zgadzam się z tobą. Powinien byc w pierwszej 10.

ckdexterhaven

powienien być w pierwszej jedynce, nie ma osoby ktora tak zrewolucjonizowałaby pojęcie filmu, nie ma chyba reżysera który zrobiłby ponad 65 filmów i 3 seriale

Leon_B_Fink

eee...jest - Takashi Miike;)

ale Hitch to przecież Hitch! Nie ma, nie było i nie będzie lepszego!

ckdexterhaven

no tak, zrobił 69, czyli jeden więcej niż hitch (włączając seriale), ale nalezy pamiętać że kilkanaście z nich to krótkometrażówki, poza tym hitch trudnił sie również pisaniem scenariuszy, rzadko bo rzadko, ale zawsze, poza tym jak powiedziałeś hitch to hitch

Leon_B_Fink

no właśnie;)
małe uzupełnienie: Hitchcock zawsze pracował ze scenarzystami na wstępnym etapie powstawania scenariusza; w skrócie było tak: Hitch rzucał pomysł na film, scenarzysta pisał wstępny szkic, który Hitch poprawiał, a scenarzysta miał za zadanie napisać dialogi; ale prawdą jest, że Mistrz rzadko bywał podpisany jako współautor scenariusza (i co ciekawe z Miike jest bardzo podobnie)

ckdexterhaven

Tak niska ocena dla Hitcha to wstyd i hańba dla filmweba! Ja daje mu bez zastanowienia 10. Jego filmy to rozrywka pierwszej klasy. Oglądając jego filmy nawet nie przechodzi mi przez myśl żeby odwrócic wzrok. Mistrz!

ckdexterhaven

Podłoże bombę w filmwebie za Ala. Hihi...

ckdexterhaven

Dokładnie, pierwsze miejsce mu się należy :))
To on wymyślił gatunek filmów "dreszczowce", on nakręcił dużą ilość filmów, genialnych filmów (np. taki klasyk jakim są "Ptaki")
I zobaczcie jaki bezmyślny jest ten ranking, dając Bobrowskiego na 6 miejscu (tego z "Odwróconych") przed Hitchem ... No po prostu żal ...

użytkownik usunięty
Amber

Wiesz, Szymon Bobrowski jest świetnym aktorem, ale nie tak dobrym, jak Hitchcock jest reżyserem. Na szczęście Hitchcock pnie się w górę. Mam nadzieję, że trafi do pierwszej 10.

Ej wiesz nie porównujmy wogole Bobrowskiego do Hitchcock'a, na szczeście nie ma go już na tym 6 miejscu ...

Amber

hitch nie jest najwybitniejszym rezyserem w historii kina-jest nim Imgmar Bergman

tomek_53

uzasadnij!




możesz też dodać kim jest ten Imgmar Bergman;)

ckdexterhaven

jeszcze oczko w góre i mistrz znajdzie sie w pierwszej dziesiątce, choć miejsce ma u mnie pierwsze

Leon_B_Fink

To rzeczywiście żenujące... Dlatego (nie obraźcie się drodzy kinomaniacy) nie sugeruję się ocenami internautów. Wolę poczytać recenzje wykwalifikowanych krytyków...

eyjafjallajokull

Ja się zgadzam ! Ten Pan był baa jest nadal wielki ;)) Jego filmy...ach brak słów. Szkoda, ze dziś istnieją gdzieniegdzie tylko jednostki, które to decenić potrafią...czemu reszta leci na komerche :/// wrr Pzdr ^^

użytkownik usunięty
tomek_53

Tak, Bergman jest tak wspanialym rezyserem, ze nawet nie potrafisz poprawnie napisac jego imienia! Brawo!

> Tak, Bergman jest tak wspanialym rezyserem, ze nawet nie potrafisz
poprawnie napisac jego imienia! Brawo

lol wiesz co to literowka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones