Dorota Stalińska

7,1
7 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Stalińska

Niech to powie w oczy wszystkim tym dzieciakom, które miały nieszczęście spotkać na swojej drodze zboczeńców. Dzięki takim ludziom jak ona, osoby sądzone za seks z dziećmi będą mogły się powoływać na "autorytety".
Okazało się że cała ta "bohema artystyczna" posiada podwójną moralność. Mało tego, tacy ludzie jak Kazimierz Kutz śmią obrażać ludzi twierdząc że większość Polaków jest podła i zawistna bo ma odmienne zdanie niż on i jego koledzy. Roman Polański wielkim artystą jest ale człowiekiem urodził się takim samym jak my wszyscy.

Barfly

jak by jakiś "artysta" jej córkę przeleciał w wieku 13 lat to by inaczej śpiewała, no chyba, że jest tak zdegenerowana, że jej wszytko jedno, straszny babsztyl

Gracjanus

Tylko że babka ma 100 % racji spójrz sobie np na fotke.pl no ale oczywiście Polacy to ślepy naród i lubią robić z niewinych ludzi kozły ofiarne bo bez linczu żyć nie potrafią

ninja_4

Ale o co Ci chodzi? Co na tej fotce.pl jest niby takiego strasznego? Widziałeś tam jakieś nagie nastolatki? Zresztą... nawet jak nastolatka jest ubrana w krótką spódniczkę to znaczy, że daje każdemu, tak? O to Ci chodzi? Opanuj się. I powiedz mi gdzie tak jest, że trzynastolatki same pchają się facetom do łóżka, bo na przykład w Łodzi tak nie jest.

I nie powiesz mi, że Polański to niewinny człowiek. Facet, który w sądzie przyznał, że wiedział, że to trzynastolatka, a mimo to z Nią spał? Chociaż może twoim zdaniem to niewinny człowiek, wiadomo, swój swego zawsze broni.

JWF

Przykro mi stwierdzić iż Pani Dorota ma tutaj całkowitą racje. Stwierdzę również jak mój przednik że wiele nastolatek daje prowokujące zdjęcia wraz z dwuznacznymi opisami nie tylko na portalu fotka ale również na naszej klasie , Facebooku , MySpace byłam tego wielokrotnym świadkiem. Roman Polański jak każdy mężczyzna ma w sobie instynkt samozachowawczy Kobiety , dziewczyny go podniecają a skora ta ,,dziewczynka,, miała już kilka stosunków była jeszcze większą zachętą i wcale nie była taka niewinna.

kingunia6

To, że ktoś daje taką czy inna fotkę na jakieś forum, nie znaczy, ze ma ochotę na gwałt i poniżenie. Jak ktoś nad swoim pożądaniem nie panuje, to niech się leczy. Jak powiedział Piotr Adamczyk w "Testosteronie": Człowiek nie bydlę, powinien nad sobą panować.
A Stalińskiej choć nie znam, to raczej nie polubię, nie podoba mi się, że wypowiada sie na tematy, na których się zna jak koza na pietruszce.

kingunia6

Róbta dalej z patologii normalność, i tak już wystarczająco dużo biega po paradach.....Szanowna pani Stalińska niech (i tutaj różne słowa i wyrazy) ze swoimi mądrościami, niech dalej generalizuje i włazi Polańskiemu w 4 litery, może ją weźmie do roli mopa w jakimś nowym filmie bo widać tak się kariera rozwinęła....żenua p. Doroto, koszmar....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gracjanus

Spiewala by zupelnie inaczej

Barfly

łeh łeh łeh
aleś się podniecił barflej

Barfly

Nic dziwnego. W takim Hollywood jest cała masa pedofili. Niestety, ale środowisko showbiznesu jest mocno wypaczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones