Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

"Z kamerą zaczął oswajać się już jako 10-latek. Wychował się w Halifax w rodzinie projektanta graficznego i nauczycielki" - Nie zaczął, ale ZACZĘŁA. Nie wychował, ale WYCHOWAŁA, ponieważ wówczas była dziewczynką, a nie trans mężczyzną, którym chce być teraz. To jest zaklinanie rzeczywistości, ehh.

DefinicjaStylu

była kobietą jest teraz trans facetem norma

DefinicjaStylu

Netflix taki poprawny, że zaczyna się zmienianie historii, zakłamywanie, podmienił Ellen na Elliota, mimo, że a w poprzednich sezonach była kobietą. W ciekawych czasach przyszło nam żyć, jak u Orwella. Ha tfu...

DefinicjaStylu

A taka ładna była, amerykańska...

DefinicjaStylu

Zgadzam się. Czytając się poczułem się jakbym był w jakimś matrixie. Kuriozum pogania absurd.

Tigeru_88

Czytając to poczułem się.. Brak edycji tekstu. W matrixie nie byłoby tego problemu, czyli wciąż jestem w świecie rzeczywistym. Dzięki filmweb!

DefinicjaStylu

Lewaczki mają obstrukcje nerwową i zgłaszają komentarze do gestapo, a ja poczekam kiedy wahadło historii odbije w drugą stronę i nie będę miał dla nich litości. Nara zdewiowane lewaczki.

Aldon

A kiedy odbije to wahadło historii? Jak przyjdzie stwórca? Tylko który? Bo nie wiem w którego mam zacząć wierzyć.

konradwojtys

Hm, po raz kolejny przyklejasz komuś wiarę w jakiegoś boga... Jakiś kompleks?

Nabongodonozor

Kolejny? A po drugie - przyklejam? A to skrajna prawica swój radykalizm i konserwatyzm bierze z ateizmu? Czy może jednak główki wyprane wiarą?

konradwojtys

"Czy może jednak główki wyprane wiarą?"
Ale wiesz, że posługujesz się nabytymi schematami? Wyraziłeś swoją opinię, teraz użyj argumentów;]

Nabongodonozor

To jest bot, nie porozmawiasz z nim. ;-D

Aldon

Obstrukcji nerwowej to póki co dostają głównie zdesperowane prawaczki patrząc jak wszystko co tak usilnie próbują zamiatać pod dywan wyfruwa spod niego z impetem :)

buzzkill

A więc twierdzisz, że lewatywki potrafią fruwać?:D

Aldon

Obstrukcji nerwowej to póki co dostają głównie zdesperowane prawaczki patrząc jak wszystko to co usilnie próbują zamiatać pod dywan wyfruwa spod niego z impetem :)

DefinicjaStylu

Była dziewczyna teraz jest facetem

Weronka90

No tak, bo natura tak właśnie działa.

DefinicjaStylu

Ale to nie jest chyba normalne zachowanie wśród ludzi?

Weronka90

Jak to możliwe, że była dziewczyną a teraz jest facetem? Jakaś reinkarnacja? Raczej brednie

dobo5

Prawda jak nie znasz prawdy to zamilcz była kobietą zmieniła płeć usunęła co trzeba i teraz jest mężczyzna

dobo5

Zmieniła płeć ot cała prawda bo jest osobą trans

DefinicjaStylu

Nie była facetem i nim nie będzie nigdy, nie myśli jak facet, to jest baba z gównem we łbie nic więcej.

DefinicjaStylu

Zmieniła płeć była kobieta jest facetem świat zszedł na psy

DefinicjaStylu

Żyjemy w bardzo niskim świecie i takich obłąkańców jak Ona będzie jeszcze więcej, ale prawa życia rozliczają obłąkańców boleśnie. Zresztą, była brzydką laską, to teraz jest brzydkim kolesiem. Patologia total. xD

DefinicjaStylu

Kobieta to kobieta! Jeśli się Ellen urodziła z pochwą to jest dalej kobietą, a to, że zaczęła się utożsamiać jako facet (BO TAK JEST KUR*A TERAZ W MODZIE I NA POKAZ) to już świadczy o tym, że jest niespełna rozumu i zagubiona płciowo jak większość ludzi, zwłaszcza w Polsce, gdzie na Discordzie byłem świadkiem takich dziwactw. 14-latka niedojrzała i niestabilna emocjonalnie urodziła się brzydka, to zaczęła się nazywać facetem czy non-binary. No to już jest grubo popier*olone. I to jest pochwalane przez lewactwo i inne ścierwa tego świata, które powinno być wyeliminowane w jakikolwiek sposób ale humanitarny

damian_oporski_filmweb

ludziom się w dupach poprzewracało od tego dobrobytu szczególnie nastolatkom które mają tylko życie na fb i innych portalach

użytkownik usunięty
damian_oporski_filmweb

Jak była dziewczyną to nawet ładna była, ale odkąd zmieniła płeć to niedobrze mi się robi na widok jej/jego. Gdyby jeszcze była lesbijką to mógłbym to zaakceptować bo lesbijki mi nie przeszkadzają, ale zmiana płci to nienormalność. Teraz jak oglądam z nią/nim filmy to dziwnie się czuje i nie jest to przyjemne uczucie.

DefinicjaStylu

Zepsuła swym chorym zachowaniem dużo filmów, nie da się teraz oglądać. Głupi produkt USA.

DefinicjaStylu

Była kobieta jest facetem WTF??

Weronka90

Przypominam, że jeszcze wcześniej była lesbijką.

Weronka90

Była kobietą, jest kobietą i kobietą pozostanie nawet po śmierci. To, co jej się wydaje, nie ma żadnego znaczenia.

annmaya83

Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że gdy jacyś archeolodzy znajdą w przyszłości jej szczątki, to na podstawie DNA i budowy szkieletu zidentyfikują ją jako kobietę:D

DefinicjaStylu

Martwicę mózgu to masz ty, homofobie

alisama

UWAGA! BOTY ATAKUJĄ. ;-D Uciekajmy!

dzenero

psychopaci atakują. czyli ty.

alisama

"Ty" się pisze z dużej litery BOCIE! Do poprawki!

dzenero

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/wielka-duza-litera-czy-z-wielkiej-duzej-litery ;3927.html

DefinicjaStylu

ten żyd Freud miał rację, kobiety mają kompleks na punkcie brakującego penisa;p

DefinicjaStylu

Pozdrowienia od sióstr Wachowski.

DefinicjaStylu

Redakcja mogłaby po prostu w bio umieścić zgodną z prawdą informację, iż Eliot był do roku XXXX kobietą, i sprawa byłaby jasna. No ale po co się wysilać.... ;)

koto_podobna

Ty heretyczko, mieliby zaprzeczyć całej idei postępactwa i umacniać userów w ich ciemnogrodziaństwie?;P

koto_podobna

Nadal jest kobietą, to że bawi się w cossplay mężczyzny nie czyni ją mężczyzną. Mężczyzna jest w stanie spłodzić potomka a kobieta urodzić i gwarantuję że ona może zajść w ciążę. To że ociosała się na płaski i ubiera się by przypominać faceta nic nie zmienia. Płeć to nie są uczucia ani myśli to jest czysta biologia.

ChubakaCieLubi

Skoro zmienił/-a płeć, to zapewne ma usunięte rozrodcze narządy kobiece, więc w ciążę raczej już nie zajdzie. ;)

koto_podobna

transi często nie chcą sobie nic obcinać ani usuwać tutaj cię zaskoczę to dość obłudni ludzie a dwa jak coś sobie usuniesz to nic nie zmieni jedynie okaleczysz swoje ciało.

DefinicjaStylu

Martwica mózgu i martwica kariery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones