Marek Barbasiewicz

Marek Antoni Barbasiewicz

7,4
5 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Barbasiewicz

Szkoda że niestety Homoseksualista ! ale bardzo dobry aktor : ) lubie go w miodowych latach : )

ZnawcaKina91

no w miodowych latach był niezły. Też go polubiłam za rolę Marszałka w serialu ,, Miodowe lata".

ZnawcaKina91

Zgadzam się z Tobą: pan Marek nie jest złym aktorem, ale to że jest gejem (jakby to powiedzieć), no gdy się dowiedziałem że jest gejem przestałem go lubić tak jak dawniej.

Andrzejcoolziomek

Polecam obejrzeć króla Lwa i jego sławny dubbing skazy oraz piosenki w tej bajce pod jego wykonaniem :) ogolem co jak co ale tam przeszedl samego siebie ;)

ZnawcaKina91

https://www.youtube.com/watch?v=r7v1G4c9cWk

ZnawcaKina91

Moim zdaniem był o wiele lepszy w filmie Samoloty 2 jako starszy strażnik autobus- Traper.Szkoda tylko że przez to że jest gejem (no wiadomo, nie umiem tego wyrazić) np. nie należy do moich ulubionych aktorów, ale i tak nic do niego nie mam (chociaż pewne niektóre homo zwolennicy twierdzą inaczej).

Andrzejcoolziomek

niby z jakiego powodu? jakie to ma znaczenie, czy jest homoseksualistą czy nie?

Daria2381

To ze homo nie rz wykorzystują sobie swoją orientację dla złych celów np. nie wrzucisz homoseksualnej postaci dla bajki, jesteś nietolerancyjny. Pan Marek jednak tak nie robi, a że jest dobrym aktorem, to lubię go.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones