Billions (2016-2023)
Billions: Sezon 6 Billions Sezon 6, Odcinek 1
Odcinek Billions (2016-2023)

Kanonada

Cannonade 49m
7,0 60
ocen
7,0 10 1 60
Billions
powrót do forum s6e1

Muszę przyznać, iż pozytywnie zaskoczył mnie ten odcinek. Bardzo się cieszę, iż serial nie wrzuca nam od razu wątku konfliktu większego niż życie, tylko zaczyna powoli od historii Chucka-farmera, który musi zmierzyć się z przyziemną sprawą, którą jest hałas z armat sąsiada ( świetny wątek, zaśmiane, nie powiem ). Sprawa niby błacha, niemniej mamy tu do czynienia z ukazaniem nowej cechy, którą zdołał wypracować nasz prokurator, mianowicie zdolności przywódczych, dzięki którym zjednał sobie lokalną społeczność. Z drugiej strony mamy Pierce’a, który ku mojemu zdziwieniu ( przynajmniej na razie ), dostarcza. Nie jest kolejnym przebiegłym inwestorem, tylko gra uczciwie i chce zmienić firmę, którą nabył od Axe’a. Ciekawie będzie się obserwowało jego moralny upadek, chyba, że ( na co mocno liczę ), twórcy serialu wodzą nas za nos tymi trailerami i wcale nie chodzi w tym sezonie o konflikt Rhodes’a z Princem, tylko będą oni działali wspólnie przeciwko większemu zagrożeniu. Byłoby to odświeżające + ostatnie 5 sezonów wyczerpało formułę dwóch gniewnych byków naparzających w siebie. Zobaczymy, co przyniosą następne odcinki.

ocenił(a) serial na 8
COLEWORLD_type

Wydaje mi się, że wydymanie Revere, by następnie pozbawić go armat było ustawką Chuck-Prince. Ten duet świetnie gra ze sobą, w porównaniu do Axl'a i jego platonicznej miłości do Wendy vs. sfrustrowanego Chuck'a z rodymanym ego.

Wags jak zwykle na plus, reszta to tło dla Chucka i w tym wypadku Prince'a

Trochę się bałem jak będzie wyglądał sezon bez Axl'a i jego psychopatycznych zapędów, ale podczas pierwszego odcinka całkiem nieźle się bawiłem.

ocenił(a) serial na 8
COLEWORLD_type

Dla mnie odcinek na plus, w końcu jest jakiś oddech po rozemłanej lovestory Wendy z Axl'em i sfrustrowanym dostawaniem po tyłku Chuckiem.

ocenił(a) serial na 10
czesiol

Serio, Billions to top 5 seriali ever w moim prywatnym zestawieniu, ale ciężkie klimaty z ostatnich 5 sezonów nie zadziałają po raz szósty, zatem cieszy fakt, iż serial nabrał lekkości i delikatnego komediowego charakteru. Dla mnie bomba, niech próbują z nowymi rzeczami. Tak jak mówisz, mam nadzieję, że Chuck i Prince będą się raczej pchać do przodu. Mogą się nie lubić i wyzywać od najgorszych, ale z grymasem na twarzy będą współpracować, by wykosić większość nowojorskich bogaczy, co ma na celu Chuck i co byłoby na rękę Prince’owi. Być może w sezonie 8 ( plotka głosi, iż serial dostanie jeszcze 3 sezonu ), wróci Axelrod i trzeba będzie wszystkich rąk na pokładzie, by go powstrzymać, gdyż on prawdopodobnie uderzy do Dollar Billa i Mapheego, by zawiązać sojusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones