PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109862}
4,5 10 218
ocen
4,5 10 1 10218
4,3 3
oceny krytyków
Całkiem nowe lata miodowe
powrót do forum serialu Całkiem nowe lata miodowe

z tym serialem?,toż to kompletna kaszana.Krawczyk i Norek mający pieniądze to jakaś
pomyłka,esencją serialu było to że oni nigdy nie mają grosza i kombinują jak go zarobić.Nowa
lokalizacja też do kitu,mieszkanie na Wolskiej miało niesamowity urok a tutaj nowiuteńka chata...

Poza tym dialogi kompletnie nie śmieszą,z najśmieszniejszego polskiego serialu komediowego
dostaliśmy badziewie z elementami komediowymi i to niezbyt śmiesznymi.

1/10 bo w ogóle mnie nie śmieszył.

użytkownik usunięty
Supernaturall

Przesada. Ten serial byl nawet fajny, tylko zle zareklamowany. Dlaczego polsat, stwierdzil, ze to jest serial komediowy? Nie lepiej bylo np. Familijny? I po co tyle reklam podczas emisji?

Co do samego serialu- to niektore elementy byly trochę slabe, np karol ktory juz nie smieszyl tak bardzo. Ale np danka, tadzik zostali tacy sami.

ocenił(a) serial na 3
Supernaturall

Hehe, jak dla mnie to powinni ten serial pokazywać na kursach dla reżyserów, jak spartaczyć świetny serial :D

ocenił(a) serial na 4
Supernaturall

Popieram wypowiedź Supernaturall i Neils'a. Ujęliście dokładnie sedno tak niskiego poziomu tego filmu! Jest mi potwornie żal zmarnowanej szansy na kontynuację naprawdę doskonałego serialu, tak lubianego przez widzów. Dosłownie oglądam go po raz kolejny tylko i wyłącznie z sentymentu i jestem po prostu zażenowana dialogami, wymuszonymi scenami "do śmiechu", gołymi panienkami, biegającymi po ekranie, które najwidoczniej miały urozmaicić to, co zrobiono ze świetnym niegyś serialem. Szkoda, bardzo szkoda. I nawet szkoda mi trochę aktorów, którzy niepotrzebnie przyjęli role w tym filmie, bo go po prostu położyli na obie łopatki... Z prawdziwą ulgą cała moja rodzina przyjęła wczoraj zakończenie tego serialu podczas letnich powtórek i z prawdziwą radością wyczytaliśmy w gazecie, że od dziś Polsat wznawia po raz kolejny powtarzanie pierwszych odcinków "Miodowych lat"! Nareszcie, po tylu latach bezskutecznego proszenia widzów, jakaś mądra decyzja! :)) Klasycznych "Miodowych lat" nic nie zastąpi! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones