PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109862}
4,5 10 215
ocen
4,5 10 1 10215
4,3 3
oceny krytyków
Całkiem nowe lata miodowe
powrót do forum serialu Całkiem nowe lata miodowe

Przede wszystkim zmiana aktorki grającej żonę serialowego Karola Krawczyka. Nikt nie zastąpi Agnieszki Pilaszewskiej. W nowych odcinkach są zupełnie inni sąsiedzi,brak doktora Zawiszy,Marszałka,Pameli,sąsiada z Wronek itd....Poza tym nie podoba mi się gra w Nowych latach miodowych. Prawdziwa żona Karola Krawczyka jest tutaj w serialu zastraszoną myszką. Wyłania się na pierwszy plan super grająca Danusia,żona serialowego Tadzia Norka. Niestety pierwsze odcinki były najlepsze. Tego nie oglądam....

ocenił(a) serial na 8
basiulka_4

Marszałek&Pamela oraz Zawisza byli w CNLM.
A co do Aliny to już naprawdę przesadzacie. Szukacie dziury w całym. Widziałem o wiele gorsze zastępstwa aktorów.
Sam serial wcale nie jest taki zły.

Ertix_Poke

No pewnie że nie jest taki zły.
Jest dużo gorszy....
CNLM to pomyłka .
Amen

ocenił(a) serial na 8
Vanilia2905

Ja się nie z tym zgodzę. Oba seriale trzymają dobry poziom.

Ertix_Poke

Tak z ciekawości ... Jakie wg Ciebie mamy jeszcze dobre seriale ?

ocenił(a) serial na 3
Ertix_Poke

To chyba nie wiesz czym powinien cechować się dobry sitcom. CNLM już niestety sitcomem nie są w porównaniu do ML, ten serial sprawdziłby się raczej jako telenowela.

ocenił(a) serial na 2
Vanilia2905

Pełna zgoda.

ocenił(a) serial na 3
basiulka_4

Zgadzam się w 100%. CNLM to był kompletny dramat. W starych ML już w ostatnich sezonach dało się zauważyć, że spada poziom, zwłaszcza jak przyszła Żakowa, a odcinki były już pisane według nowych polskich pomysłów a nie amerykańskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones