PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=351408}

Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Code Geass: Hangyaku no Lelouch
8,1 12 129
ocen
8,1 10 1 12129
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
powrót do forum serialu Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Jestem ciekawy czy tylko u mnie tak jest... Serial zajmuje 1 miejsce w rekomendacjach seriali z
wynikiem 92% :D

ocenił(a) serial na 8
Amonin

Oglądałem już dawno temu, ale z ciekawości chciałem zobaczyć ile mi da %, więc "odoceniłem" i odświeżyłem stronkę - 97% :D

Prokop95

a u mnie 91%

ocenił(a) serial na 1
Amonin

E tam serial jest do kitu, nawet nie potrafią zachęcić widza do oglądania, ani wprowadzić sensownie postaci.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Nie powinno się oceniać jeśli nie zobaczyło się nawet połowy ;)

ocenił(a) serial na 1
Nathaniel125

Jeśli pierwsza połowa nie zachęca mnie do obejrzenia reszty to raczej nie jest do dobre anime. Gdybym każde kiepskie anime oglądał na siłę do końca pierwszego odcinka, to bym chyba zwariował.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Wiele dobrych anime nie ma jakiegoś super-zachęcającego początku.
Zresztą gdyby Geass był słaby to nie miałby tak dobrej oceny :)

ocenił(a) serial na 1
Nathaniel125

Nieprawda np. Cowboy bebop miał super początek- szkoda tylko, że reszta serialu była kompletnie inna.

A ja nie oczekuje od pierwszego odcinka cudów- wystarczy, że choć trochę mnie zachęci do oglądania, albo polubię jakąś postać. Ale zdecydowanie nie zamierzam męczyć się i oglądać na siłę serialu, który mi się nie podoba.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Nie wyjeżdżaj mi tu z przykładami bo napisałem "wiele" a nie "wszystkie" ;)

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

kolega pewnie filmy ocenia po pierwszych pięciu minutach... całe szczęście, że niektórych stać na więcej i mimo średnio zachęcającego początku obejrzeć całą, tak doskonałą, historię. gdybym oceniał seriale tak jak Ty to dziś nie kończyłbym ergo proxy i bardzo bym żałował.

ocenił(a) serial na 1
DaiBelizariusz

Nie można wysnuwać o kimś zdania po jednej opinni. Zazwyczaj oglądam całość, albo chociaż staram się dojśc do końca odcinka, ale jeśli cos jest totalnie bezndziejne i nic nie zachęca mnie do oglądania, to nie będę sie torturował.

MistrzSeller

Podobnie oceniłeś Grę o Tron i South Park...

ocenił(a) serial na 1
Mizgalator

Bo też mnie totalnie zniechęciły.

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

Przestań wypisywać takie rzeczy po obejrzeniu połowy pierwszego odcinka, zniechęcasz ludzi, którym mogłoby się spodobać ;p

Amonin

Ja mam nawet 96%, chociaż wcale nie lubię akurat tego typu seriali anime. Pojawiło mi się tak chyba ze względu na ocenienie paru anime pełnometrażowych, no ale cóż, nie zawsze trafią do twojego gustu ;)

Amonin

nie wiem jakim cudem ale mam 100% -.-

Amonin

96% :)

klaudyna96

ja też 96%,aż dziwne, bo nie przepadam za anime z gatunku Sci-Fi, ale kit obejrzymy, zobaczymy;)

użytkownik usunięty
Amonin

Niewiadomo jak, po co i dlaczego- mam 92%, loooool.
O co z tym chodzi? Błędy na filmwebieeeeeeeeeeeee!

Amonin

Ja mam 90% ...... W życiu bym go nie obejrzał.

Amonin

Może to jest jakaś forma nachalności reklamy. Jestem zalogowany na Fwebie z 8 lat. l mi też przed chwilą walnęli 91% chociaż takich rzeczy (anime) w ogóle nie oglądam, zwyczajnie mnie nudzą. Za stary na to jestem.

Amonin

To ja się wyłamię- tylko 70%, ale i tak mam chęć obejrzeć kiedyś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones