PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799827}

Czarnobyl

Chernobyl
8,9 215 315
ocen
8,9 10 1 215315
8,6 36
ocen krytyków
Czarnobyl
powrót do forum serialu Czarnobyl

to by sie nie ekscytowaly tym serialem. Przegadany, przez co ciagnie sie bardzo. Dosc schematyczne sceny, jakby jeden tworca seriali z HBO kopiowal innego tworce seriali z Netflixa, zeby nie wymieniac P.Morgana z nazwiska, i oboje jaaaadaaaa tym wioslem przez lokalne jezioro kinematografii, a kury domowe pekaja z zachwytu. No ale coz, kino upada. Tam kino, kto chodzi jeszcze do kina gdy moze ogladac filmy podczas gotowania.

ocenił(a) serial na 10
miki_58

Interesuje się tematem Czarnobyla od 2007 roku, kiedy byłem jeszcze w podstawówce od tego czasu oglądnąłem chyba wszystkie dokumenty, oryginalne nagrania, zdjęcia itd. a ten serial zrobił na mnie niesamowite wrażenie fakt, że są niektóre pozmieniane rzeczy jak np. ustawienie i ilość wozów strażackich, katastrofa śmigłowca, ten wielki dym z reaktora czy cała Ulana Chomiuk ktoś, kto interesuje się tym tematem zobaczy to zaraz, ale nie odbiera to nic serialowi, który jest świetny i pod pewnym sensem straszny. Co do reszty twoich zarzutów to sory ale nie rozumiem w ogóle, o co ci chodzi poza tym, że gimby oglądają za mało dokumentów co jest prawdą.

ocenił(a) serial na 10
Terminator9

Ale wiesz po co była Ulana w tym serialu, skoro się interesujesz tak Czarnobylem?

ocenił(a) serial na 10
kokon123

Wiem Ulana reprezentuje wszystkich naukowców z którymi pracował Legasow rozumiem że widź mógł się pogubić gdyby do Legasowa co chwile przychodził inny naukowiec wiec zapewne dlatego stworzyli postać Ulany

ocenił(a) serial na 9
Terminator9

Widzę masz to samo co ja. Zlepek filmów dokumentalnych, artykułów itp. Odgrzewany kotlet. Ale serial dobrze zrealizowany. Brakuje wisienki na torcie w postaci języka rosyjskiego w dialogach i budowy sarkofagów no ale może będzie drugi sezon.

ocenił(a) serial na 10
dubik3

Drugiego sezonu na pewno nie będzie też mnie trochę zastanowiło że nie pokazali w ogóle budowy sarkofagu plus wątek górników po prostu się urwał koniec końców tego chłodzenia z ciekłym azotem tam nigdy nie zamontowali wylali tylko beton i zrobili posadzkę co do ogólnego tematu to trochę tego było dokumenty, oryginalne nagrania, artykuły, zdjęcia i info wygrzebane z neta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones