PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799827}

Czarnobyl

Chernobyl
8,9 215 506
ocen
8,9 10 1 215506
8,6 37
ocen krytyków
Czarnobyl
powrót do forum serialu Czarnobyl

Po Ep05

ocenił(a) serial na 10

To bylo niesamowite... Glupota karierowiczow, strach przed nimi zwyklych pracownikow i potega reaktywnosci ukazana poprzez zeznania Legasowa. KGB, Szczerbina... no i podsumowanie historii... takie ze przechodza ciarki. Najlepszy serial jaki kiedykolwiek widzialem... Sceny, ktore zapamietam: Szczerbine mowiacego ze na betonie to sie akurat zna i Ananienke na dachu reaktora spogladajacego w otchlan... Gasnace latarki ochotnikow... Umieranie Wasilija i pogrzeb strazakow... Zrzut odlowionych zwierzat do dolu z Zila oraz sekwencje zdarzen zwienczona wybuchem... Ciarki, wbicie w fotel, nieprzemijajaca refleksja... Starannosc w realizacji... wszystko mega!!!

ocenił(a) serial na 10
Patryk_Michalak_2

No o Bioroboty!!! Scena z Biorobotami na dachu powala realizmem...!!!

ocenił(a) serial na 10
Patryk_Michalak_2

Tak jest!.Wczoraj obejrzałem ostatni odcinek.Dla mnie zdecydowane 10/10..Niesamowity,powalający realizmem,muzyką,aktorstwem no i oczywiście klimatem serial!.Na plusy nie starczyłoby miejsca,minusów nie ma sensu wypisywać..bo po co?.Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Patryk_Michalak_2

Mnie zwłaszcza zachwycił wybuch pokazany w zwolnionym tempie. Widać kawałki grafitu... Który potem zabijał.

Natomiast nie podobało mi się, że od początku widzieliśmy, że Legasow się powiesi :/ Ja akurat nie znałam tak dobrze szczegółów katastrofy i chyba lepiej by mi się oglądało, gdybym nie wiedziała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones