PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799827}

Czarnobyl

Chernobyl
8,9 215 493
oceny
8,9 10 1 215493
8,6 37
ocen krytyków
Czarnobyl
powrót do forum serialu Czarnobyl

Pierwsze miejsce na IMDb, pierwsze na Filmwebie.
Zasłużenie.

użytkownik usunięty
Cysiek1991

Typowy, absolutnie niezasłużony hype (jak praktycznie każda współczesna nowość). Ocena spadnie znacząco w najbliższych latach.

zobaczymy - serial jest naprawde dobrze zrobiony i zrealizowany
wszak mogly byc dialogi po rosyjsku i ukrainsku ale dla mnie gra aktorska scenariusz bardzo dobry

troche po macoszemu jest epizod "biorobotów" warto ogladnac Bitwa o Czarnobyl na YT dokument discavery (z orginalnymi materialami z 1986-1990)

serial daje troche fresha jak sie oglada te pastelowo-gejowskie seriale na netfilxie to HBO wypadlo bardzo dobrze

użytkownik usunięty
Amiga1240

Jak setki innych seriali w historii. W mojej opinii serial nie zasługuje nawet na znalezienie się w top 50. Jest na o zbyt płytki i powierzchowny, a jako zrelacjonowanie historycznych faktów, czy zobrazowanie katastrofy od strony technicznej nie wytrzymuje krytyki.

ocenił(a) serial na 10

Towarzyszu Essential.

Nie podważajcie doskonałości serialu o Związku Radzieckim i akcji ratowniczej przeprowadzonej przez mieszkańców tamtego wspaniałego państwa.

KGB patrzy Towarzyszu...

użytkownik usunięty
Martin von Carstein

Niech patrzy. Nie mam w zwyczaju naśladować wschodnich towarzyszy i utrzymywać, że widząc krowę, tak naprawdę mam do czynienia ze świnią. Na dzień dzisiejszy serial jest skrajnie przereklamowany.

ocenił(a) serial na 10

Towarzyszka Chromiuk też tak mówiła towarzyszu Essential...

użytkownik usunięty
Martin von Carstein

Ale towarzyszka Chromiuk w istocie była świnią. Sam widziałem jak podjadała z koryta. Ja natomiast jadam widelcem i jestem tutaj, towarzyszu, znacznie bardziej wiarygodny. Niech towarzysz odnotuje.

ocenił(a) serial na 10

Imperialistyczno-burżuazyjnego koryta dla zdrajców i innej swołoczy godzącej z wizerunek Najlepszego Państwa na Świecie z Jedynym Słusznym Systemem. Dlatego Towarzyszka Chromiuk poniosła sprawiedliwą karę!

Cała władza w Ręce Rad!

ocenił(a) serial na 10
Martin von Carstein

Myślisz że ten troll essential to rusek?Też mam w sumie lekkie podejrzenia ale skąd by tak Polski ogarniał?

ocenił(a) serial na 10
JALO_SZKING

Nie rusek. Amerykański Szpieg.

użytkownik usunięty
Martin von Carstein

Tak naprawdę to ja właśnie jestem towarzyszka Chromiuk. I co ty na to towarzyszy Wburak?

ocenił(a) serial na 10

Jesteś najgorszą postacią w tym całym serialu. :D

ocenił(a) serial na 10

Bardzo wątpię żeby ocena znacząco spadła, bo serial jest faktycznie świetny.

ocenił(a) serial na 10
Cysiek1991

Dla mnie "Doktor House" jest nie do przebicia. Lubię także "Yellowstone" z Costnerem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones