PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199094}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon S
7,8 7 956
ocen
7,8 10 1 7956
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Czy wie ktoś może jaki tytuł nosi piosenka z odcinka 110 zaczynająca się po siedmiu minutach i trzydziestu sekundach, w momencie kiedy Michiru tuż po kąpieli podchodzi do siedzącej przy oknie Haruki? Jej kompozytorem jest najprawdopodobniej Takanori Arisawa. Przesłuchałem albumy ze wszystkich serii, ale jej na żadnym z nich nie znalazłem. Osobiście ubolewam nad tym, że nie wszystkie kawałki z Sailor Moon znalazły się na soundtrackach do tego serialu, m.in. ten o którym piszę powyżej oraz melancholijna, (czemu taka krótka?!) skrzypcowa perełka Vanessy Mae pt. "Sailor Saturn Sad Song" z odcinka 125 zaczynająca się po szesnastu minutach i czterdziestu sekundach w trakcie rozmowy Czarodziejki z Księżyca z Czarodziejką z Saturna, która chwilę później wraz ze swoją kosą rzuca się w jądro Pharaoh 90. Znalazłem ją całkiem przypadkowo podczas buszowania w necie. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones