PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

od 2 stycznia
piniedziałek -piątek o 18

Marcin5800

Świetna wiadomość tak trzymać TV 4 !!!

Mam nadzieje że wyemitują wszystkie odcinki- Co do godziny to idealna i mam nadzieje że taka pozostanie, bo gdy serial emitowała TVP 1 to co chwilę praktycznie była zmiana godziny na totalnie kosmiczną .

buterfly

Owszem godzina emisji bardzo dobra. Niestety zwiastun na TV 4 sugeruje, że lektorem serialu będzie Janusz Szydłowski. No kompletnie nie trafili. Mogli lepiej dać Brzostyńskiego, Popłonikowskiego czy Borowca.
Tłumaczenie też jakieś dziwaczne (słynna kwestia Hannibala "I love it when a plan comes together" przetłumaczona została jako "Lubię kiedy plan się układa").

Lokman

Co do lektora to uważam że gorzej byłoby, gdyby wybrali Pana Brzostyńskiego - Owszem lektor nie może być monotonny, ale też nie powinien wkradać się na pierwszy plan .

Osobiście przyzwyczaiłem się do tembru głosu Pana Popłonikowskiego - Może też dlatego że to on w większości tłumaczył seriale z Polsatu i TV 4 ;)

buterfly

Oj nie. Właśnie Jacek Brzostyński czytał ten serial podczas pierwszej emisji w Polsce (na Polonii 1/Polsacie) i wielu uważa, że robił to bardzo dobrze. Moim zdaniem Maciej Gudowski także czytał ten serial na TVP znakomicie. Samo tłumaczenie TVP też było jak najbardziej OK.
Radosław Popłonikowski z kolei doskonale czytał MacGyvera podczas emisji na CBS Action. Liczyłem, że to on będzie lektorem "Drużyny A" na TV 4. Szkoda.
Z całym szacunkiem do p. Janusza Szydłowskiego, ale do akcji to on raczej nie pasuje. Ma za spokojny, opanowany głos. W komediach romantycznych czy serialach przyrodniczych jak najbardziej się sprawdza.

Lokman

Trudno mi się wypowiadać o tym jak czytał Drużynę A na Poloni1/Polsacie bo akurat nie miałem okazji oglądać ;)

Natomiast oglądałem seriale na AXN gdzie akurat również czytał Pan Brzostyński - I mię jego głos nie odpowiadał, miałem wrażenie że jest po prostu zbyt natarczywy .

Co do Pana Popłonikowskiego to tutaj się z tobą zgodzę świetnie czytał MacGyvera właśnie na a CBS Action.

buterfly

Chciałbym, aby TV 4 wyemitowała serial w formacie 16:9, bo w 4:3 z czarnymi pasami po bokach to się tak średnio oglądało na TVP 1. Niestety podobno na oficjalnym wydaniu bluray w takim właśnie formacie wydany został ten serial (mimo rekonstrukcji), więc pewnie i na TV 4 będzie w 4:3. :( No chyba, że sami go przytną do 16:9, ale mało prawdopodobne.

Lokman

Zwiastun serialu który emituje TV 4 z tego co pamiętam, jest bez bocznych pasków więc może jest szansa ;)

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Świetna wiadomość, ale przeoczyłem pierwszy odcinek. Ma ktoś nagrany (interesuje mnie plik z dekodera bez kompresji)?

Lektor inny, niż na TVP. Zabawnie wyszło przetłumaczenie xywy "B.A." - lektor przeczytał BE A :D Format 4:3 z tego, co widzę.

v_12

Niestety nie nagrywam wiec nie jestem w stanie ci pomóc ;)

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

To już jest nudne ale kultowe

giovanni50

Właśnie dlatego że że kultowe to nigdy się nie znudzi ;)

buterfly

Ciekawe ile sezonów wyemitują.

Ruben_fw

No i z tego co widać po programie 2 sezony wyemitowali i zaczną od nowa - Pytanie tylko czy znowu zakończą na drugim ;)

buterfly

Powiem ci że ostatnio tak samo było wpisane i wyemitowali drugi sezon.

Ruben_fw

Tylko ze na stronie stacji też jest tak napisane - Więc wątpię aby był to błąd.

buterfly

Odcinek był o tym hotelu w Miami.

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

dobra pora a co do lektora to obejrzałam i muszę przyznać, że trochę dziwnie się słuchało, ponieważ pamiętam stary lektor i ciężko mi się przestawić

Marcin5800

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego zmieniono Buźkę? Pierwsze odcinki na tv4 nie wszystkie mogłam zobaczyć w całości niestety, więc nie wiem tez dlaczego ta dziennikarka została z Drużyną?

777temida

buźke zmieniono ponieważ aktor który go grał w pilocie tj.w odc.1 i 2 był poprostu za młody na weterana wojny wietnamskiej aktor tim dunigan i od 3 odc.od do samego końca grał już dirk benedict za co twórcom dziękuje pozdrawiam

Marcin5800

Odcinek z samolotem jeden z terrorystów chyba zginą tak mi się wydaje odcinek 12 .

Ruben_fw

w całym serialu zginie z kilkanaście osób plus troche wietnamców w odcinku the sound of thunder odc ostatni 4 sezonu

Marcin5800

14 odcinek to chyba najlepszy odc pierwszej serii.

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Już nie. Ze względu na powtórki Policjantki i policjantów, przenieśli Drużynę na godzinę 11 rano.
Szkoda, przynajmniej jak wracałam z pracy było co obejrzeć.

irenawedda

No niestety takie bez sensu ale zawsze jest cda

ocenił(a) serial na 9
Ruben_fw

Oglądam ten serial po raz pierwszy i jestem zachwycona, ale przez nową porę mam zaległości. Dla mnie ten serial jest cudowny. Uwielbiam wszystkuch, chociaż żałuję, że nie ma Amy. Jestem na 3 sezonie. Murdoch jest geniuszem, a Hannibal szalony i genialny. Po prostu prostu rozpływam się. Nie wszystkie odcinki mi się podobają, ale to są wykątki.

Sherii

W dzieciństwie nie widziałaś.?

Marcin5800

Od dzisiaj ponownie o 11 od początku ja juź nie oglądam ile można.

Ruben_fw

Też już sobie odpuściłem - TV4 teraz praktycznie lecą tylko powtórki .

buterfly

Monka za to oglądam o 12

buterfly

Dzisiaj od 1 odcinka będzie na tv6

Ruben_fw

Już sobie odpuszczę ;)

buterfly

Omineli na tv 6 sezon 3 .

Ruben_fw

A jak było na TV4?

buterfly

Nie pamiętam tam chyba wyemitowali 3 sezon.

Marcin5800

Już nie ma .Teraz i tak czasu nie mam w necie są wszystkie odcinki żaden problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones