PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 620
ocen
7,5 10 1 40620
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Uwielbiałam

ocenił(a) serial na 7

oglądać ten serial jak byłam dzieckiem wraz z ojcem :-) Teraz gusta mi się zmieniły i nie oceniłabym tego serialu tak wysoko ;)

JoaHa88

Dlatego właśnie nigdy nie możemy patrzeć na filmy/seriale z dawnych lat przez pryzmat "teraz". Musimy oceniać je na podstawie postrzegania właśnie przy tym pierwszym zetknięciu, bo kinematografia idzie z każdym rokiem strasznie do przodu, tak jak i trendy :) Dla mnie też Herkules czy Xena za dzieciaka były mega serialami, a dziś widzę że walczą z kukłami i ogólnie czuje się jak w jakimś tanim teatrze patrząc na nie z dzisiejszej perspektywy, ale wtedy był to totalny sztos :D

ocenił(a) serial na 9
JoaHa88

Coś w tym jest.

A znasz coś takiego może? Kiedyś szukałem, ale bez efektu. Pamiętam tylko jedną scenę, w której jest dwóch kolegów osadzonych w więzieniu. Jeden z nich zostaje wypuszczony przez klawisza na wolność (teoretycznie), gdy ten mówi mu "Jesteś wolny. Możesz odejść". Kiedy więzień zabiera się do odejścia, strażnik strzela mu w plecy, a do drugiego więźnia mówi "Ty się pomęczysz".

Myślałem, że to "Osadzony" albo jakiś odcinek "Strażnika Teksasu", ale nie znalazłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones