PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499435}

Glamorous Challenge

Hua Li De Tiao Zhan
7,5 509
ocen
7,5 10 1 509
Hua Li De Tiao Zhan
powrót do forum serialu Hua Li De Tiao Zhan

Nowy sezon

ocenił(a) serial na 9

Czy wiecie od kiedy rusza drugi sezon ??

NikaDominika15

Naprawdę ma być drugi sezon? Niestety nic o tym nie słyszałam. Ale jeśli to prawda, to bardzo się cieszę:)

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Tylko mi nie mów że nie będzie to było by beznadziejne zakończenie jeśli by nie było ;/

NikaDominika15

Po prostu nic o tym nie słyszałam. Ale boję się, że skoro nie ma kontynuacji anime, to dramy też dalej nie pociągną.

NikaDominika15

W każdym razie dramę trochę dalej pociągnęli - 13 odcinek zakończył się jak anime. A przed nami jeszcze 14 (może 15?- dzisiaj o tym czytałam). Polecam mangę. Tam dużo się dzieje:)

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

A wiesz może kiedy ma być odcinek 14 ??

NikaDominika15

Z tego co wiem, to na Tajwanie wychodzi dzisiaj. A angielskie napisy z pewnością będą jutro lub dzisiaj późnym wieczorem;) Tylko nie wiem, czy to będzie ostatni, czy nie. Bo słyszałam jeszcze taką wersję, że będzie także 15 odcinek.

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Jeśli tak to byłoby super ;) A na jakiej stronce ty oglądasz ??

NikaDominika15

Obecnie na viki.com . Tam napisy wychodzą chyba najszybciej;)

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Ja oglądałam na http://www.mysoju.com/taiwanese-drama/skipbeat/ ale właśnie trochę późno robili wstawki ;)

NikaDominika15

Na tej stronce, o której piszesz jakość napisów jest chyba trochę lepsza, ale ja tak uwielbiam tę dramę, że nigdy nie mogę się doczekać i oglądam tam, gdzie mogę wcześniej znaleźć napisy;)

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Bez napisów po angielsku się nie obejdzie ;) Serdeczne dzięki za informacje ;)

NikaDominika15

Nie ma za co;) Raz nawet próbowałam oglądać bez napisów, szkoda tylko, że prawie nic nie zrozumiałam;)

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

No niestety xD Ja rozumiem tylko "Mosi mosi"

NikaDominika15

Ha ha, uwielbiam ten zwrot xD. Ja znam jeszcze kilka, ale takie podstawy typu "przepraszam";)

charlotte17

Aaaa, widziałam końcówkę 14 odcinka, niestety bez napisów. Wygląda na to, że będzie także 15 odcinek;)

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Też widziałam bez napisów zapowiada się niezła końcówka ;D

NikaDominika15

Niby fajne, ale jest jeszcze wiele fajnych wątków w mandze, które chciałabym zobaczyć w dramie;) Ale coś widzę, że chyba odcinek nie będzie pokrywał się z mangą, bo zapowiada się "szczęśliwe zakończenie", którego w mandze jeszcze nie ma chociaż zekranizowana została jej jakaś jedna trzecia. Czyli ogólnie mówiąc, jest jeszcze sporo materiału na kolejne sezony;)

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Ale wiesz dobre zakończenie nigdy nie jest złe. Dlatego tak kocham filmy bo w nich są dobre zakończenia z życiem bywa różnie ;)

NikaDominika15

Też lubię dobre zakończenia, ale trochę się obawiam, że jeśli już takie zrobią to kolejnego sezonu się nie doczekamy;(

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

To byłoby okropne :( Muszą zrobić drugi sezon bo się wkurzę Gong Xi musi jeszcze trochę podenerwować Shanga ;) No i oczywiście ma być zawsze szczęśliwa z Lianem

NikaDominika15

Też bym tak chciała, ale to nas raczej prędko nie czeka, skoro w mandze jeszcze tego nie ma.

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Najlepiej by było jakby sami wymyślili dalszą część i po problemie ;D

NikaDominika15

Z jednej strony tak, ale w mandze są takie świetne wątki,np. z walentynek, że bardzo chciałabym to zobaczyć.

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Muszę się zabrać za oglądanie mangi. Po maturach będę miała czas i chyba nie wyjdę z pokoju póki nie zobaczę ;D

NikaDominika15

Polecam. Ale anime jest tylko 25 odcinków. A mangi 186 rozdziałów jak narazie i ciągle nowe powstają. Też jestem w klasie maturalnej;)

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

O to będę mieć wiele godzin oglądania ;D To powodzenia na maturze ;)

NikaDominika15

Nie dziękuję. Tobie również życzę powodzenia;)

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Mam nadzieję że się uda ;D A jak nie to od czego są poprawki ;)

NikaDominika15

Miejmy nadzieję, że to nie będzie potrzebne;) Jak podobało Ci się zakończenie? Jak dla mnie przydałby się chociaż jeszcze jeden odcinek, bo jakieś koniec taki nijaki im wyszedł...

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

No właśnie czuję niedosyt ;) I tak chyba pochopnie kiedyś wstawiłam 10/10 brakowało mi tej końcówki była jakaś taka nijaka. Jeśli nie zrobią drugiego sezonu to będzie trochę lipa ;/ Tak naprawdę nie wiadomo co z Gong Xi i Liamem o Shangu już nie wspomnę ;)

NikaDominika15

Też nie jestem zadowolona z końcówki, ale to daje nam nadzieję na to, że będzie drugi sezon. Chociaż trochę w to wątpię, ponieważ ostatnie sceny różniły się od mangi. Tak naprawdę to nikt chyba jeszcze nie wie co z nimi będzie bo manga jeszcze nie jest zakończona.

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Też mam nadzieję na kontynuacje :) Pożyjemy zobaczymy może zrobią drugi sezon ;)

NikaDominika15

nawet nie wiedziałam że drama istnieje ! koniecznie musze zaczac oglądać ! :D

ocenił(a) serial na 9
unimkowski

Drama naprawdę ciekawa ;) Ja ze swojej strony polecam w 100 %

NikaDominika15

i tez oglądasz z ang napisami ?:D

ocenił(a) serial na 9
unimkowski

Tak z angielskimi ponieważ to nowa drama i z polskimi napisami nie ma zbyt wielu odcinków ;)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

Raczej drugiego sezonu nie będzie, bo za niska oglądalność była ;/ Powtarza się sytuacja z anime, też była za niska oglądalność, dlatego 2 sezonu nie było ;( Po prostu nie było zysku. Ale na szczęście manga się sprzedaje, bo tak to bym w depresję wpadła. Kocham Skip beat :D
Tu jest oglądalność ( na samym dole).
http://dramawiki.pl/index.php?title=Skip_Beat!

ocenił(a) serial na 9
Lovedrama1

W tym momencie się załamałam ;( Szkoda że nie będzie kontynuacji i kto by pomyślał że z powodu oglądalności ;( Trudno będę musiała pogodzić się z taką marną końcówką... Dzięki za informacje ;)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

NikaDominika15 jeszcze nic straconego, może zrobią kontynuację ;) Ja po prostu po oglądalności myślę, że raczej to się nie zdarzy, ale ta oglądalność tyczy się chyba tylko Tajwanu, więc nic nie wiadomo :D W Stanach, Kanadzie, Niemcach czy Portugalii drama,anime, manga Skip Beat jest bardzo popularną produkcją.
A w ogóle, anime Skip Beat nie miała dużej oglądalności, a jednak zdecydowano się na dramę, więc mam nadzieję, że się mylę ;)

ocenił(a) serial na 9
Lovedrama1

W takim bądź razie też mam taką nadzieję że pomimo słabej oglądalności zrobią drugi sezon ;)

NikaDominika15

Ojejku , ja chce drugi sezon <3 , pierwszy się skończył a tak naprawdę wszystkie wątki są jeszcze otwarte - np zemsta i wgl droga do sławy ;D
Kocham ta dramę , w większości to oglądam koreańskie , ta jest moja pierwszą tajwańską ;d;d

NikaDominika15

Tak jak wspomniane, drugiego sezonu najprawdopodobniej nie będzie, ale.. Jest coś na pocieszenie:D Siwon obecnie kręci inną dramę o zaszczytnym tytule "Turn Around and Say I Love You" i najprawdopodobniej też będzie Tajwańska (chcą promować Juniorków, z tego co mi wiadomo). Donghae też nie próżnuję i gra w nowej dramie: http://www.youtube.com/watch?v=7uAbKjlE2F0. Nie wiem jak wy, ale ja się nie mogę doczekać :D

Linka_fw

Dobrze, że chociaż to nam zostaje. Ale i tak szkoda, bo bazując na mandze dałoby się jeszcze chociażby 2 sezony nakręcić, tyle fajnych momentów...

NikaDominika15

A ja czytałam, tylko nie pamiętam gdzie (chyba jakaś stronka po angielsku typu wikipedia) że ma być drugi sezon w 2014 roku. Załamuje mnie ta data TT-TT No i nie wiem czy jest oficjalnie potwierdzona. Poza tym nawet jeśli jest, to mogą się jeszcze przydarzyć opóźnienia <tak jak w przypadku 1 serii> czy nawet to odwołać. Ale tak czy inaczej jestem pełna nadziei i czekam! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones