PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863212}

Kolej podziemna

The Underground Railroad
7,3 1 707
ocen
7,3 10 1 1707
8,3 9
ocen krytyków
Kolej podziemna
powrót do forum serialu Kolej podziemna

Straszna papka dla odmóżdżonej czesci społeczeństwa, już S01E01 pokazuje od połowy zlepek bezsensownych scen.Przerost formy nad teścią.
Tych krytyków co tak zachwalają serial to ja nie pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
roboboss_filmweb

Jakiż to zlepek bezsensownych scen?

ocenił(a) serial na 9
Agatonik

Tak się kończy dialog osoby na poziomie z ludzką amebą.   Twoje dyskusje na filmwebie wnoszą naprawdę wiele pozytywnej energii za to osoby takie jak "roboboss" są kompletnym tutaj odpadem.  Nie dość że argumenty kompletnie z dvpy to jeszcze poziom dyskusji zerowy a raczej dyskusji brak.
Kompletnie nie mam pojęcia co trzeba mieć w głowie żeby założyć dwie niczym praktycznie nie różniące się wypowiedzi pod tym samym filmem i pod rządnej z nich nie udzielić odpowiedzi innym osobom.

ocenił(a) serial na 9
soulfly777kris

"roboboss" to tzw. spierdołina mózgowa level hard.

ocenił(a) serial na 9
soulfly777kris

Jak się nie ma nic do powiedzenia i nie potrafi przedstawić argumentów, to się milczy. Może to i lepiej. Gorzej, że tego typu komentarzy jest na Filmwebie zatrzęsienie. Dla mnie to kompletne lenistwo intelektualne. Dzięki za dobre słowo. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
roboboss_filmweb

Uwolnić Mikołaja -to dopiero coś. :D

ocenił(a) serial na 9
roboboss_filmweb

Skąd my to znamy, całe społeczeństwo jest odmóżdżone tylko nieliczne wyjątki są kumete i wybitnie mądre, tak mądre że nawet nie zniżają się do poziomu przeciętnych osób i z nimi nie wchodzą w dyskusję.
Ocena tego serialu na IMDb to 7,4 a tutaj 7,3 czyli mamy tu do czynienia z niezmiernie rzadkim i wysokiej klasy geniuszem, a raczej ludzką płytą chodnikową.

soulfly777kris

Panie zielona granica na 10, ile masz lat?

ocenił(a) serial na 9
Anataseva

49 i coś tam jeszcze.

soulfly777kris

To skąd u Ciebie tyle złości i nienawiści? Myślałem , że jesteś gówniarzem i naprawdę nie pisze tego złośliwie, bo to by Cię trochę usprawiedliwiało, ale w tej sytuacji.. sam rozumiesz...Musisz mieć strasznie smutne życie...Skąd u Ciebie tyle jadu i żółci?

soulfly777kris

Natomiast co do filmu a w zasadzie serialu to jest treściowo bardzo słabiutki, chociażby z tego powodu, że nie pokazał mi niczego nowego, czego bym nie znał.. powiela tylko martyrologiczną black story. To nudne najzwyczajniej w świecie i naprawdę nie ma tu , żadnego ach i och.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones