PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7524}
6,4 306
ocen
6,4 10 1 306
Mama nic
powrót do forum serialu Mama - nic
skoczek_narciarski

Mocny było motyw z unoszeniem dziecka pokazany jako kadr w aparacie ;) Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym serialu, ale przez sentyment do lat 90-tych obejrzałam pierwsze dwa odcinki z przyjemnością ;)

Lotta_Rosie

Ja tez obejrzałem dwa pierwsze odcinki przypadkiem:) Też z sentymentu do lat 90:) Nie jest to żaden super-serial ale ze względu na klimat tamtych lat - warto zobaczyć.

ocenił(a) serial na 7
skoczek_narciarski

Dokładnie tak też właśnie miałem okazję po 13 latach go zobaczyć na nowo :)

skoczek_narciarski

Dziś obejrzałam trzeci i czwarty nawet ;) No nie był to jakiś rewelacyjny serial, ale najgorszy też nie. Dzisiaj się już w ogóle nie kręci seriali dla dzieci...

Lotta_Rosie

Otóz to... Zgadzam się w 100%

ocenił(a) serial na 8
Lotta_Rosie

niestety takich seriali nie robią , a były takie naturalne.Nie to co teraz..okropność

kkrajewska2

High School Musical i inne Violetty zaspokoiły potrzeby rynku, również rodzimego... Może Maleszka jednak coś jeszcze nakręci, Magiczne drzewo wyszło naprawdę nieźle. Tylko, że od jego premiery minęło dobrych kilka lat...

skoczek_narciarski

Ja też go chętnie oglądałam.Byłam ciekawa czy w końcu mama będzie widzialna.Super aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones