PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7524}
6,4 306
ocen
6,4 10 1 306
Mama nic
powrót do forum serialu Mama - nic

ale gówno

ocenił(a) serial na 1

zastanawiam sie po co komu takie dziadowstwo jak ten mini serial?.Juz jako dzieciak się nad tym zastanawialem i ostatnio przypadkiem obejrzalem jeden odcinek i pytanie powróciło.Serial jest nudny,nieciekawy,naiwny bez sensu i z koszmarnymi dzieciakami w głownych rolach 1/10 to moja ocena.

ocenił(a) serial na 9
Wujek_Sam

oglądałem to jak byłem mniejszym dzieckiem, i przed Wielkanocą oglądałem po raz 2. Moim zdaniem ciekawy, taki lekki, żywy i kolorowy. Jak lata 90 -m w sam raz dla dzieci. Nie wiem po co taka ostra krytyka, dzieciakom pewnie się podoba.

Wujek_Sam

Obecne produkcje dla dzieci mają wywoływać efekt "wow!" podziwiając pościgi, wybuchy itd. które niegdyś były charakterystyczne niegdyś tylko dla filmów dla dorosłych widzów. Kiedyś było inaczej. Produkcje TV o skromnych budżetach nie koncentrowały się na groteskowym udawaniu superprodukcji, lecz rozbudzały fantazję widza i zmuszały producentów do dużej pomysłowości, aby wywołać wrażenie niesamowitości niewielkim kosztem. Temat niewidzialności to supertani i superfajny zarazem sposób na zaciekawienie widza. Nie rozumiem skąd tak silna niechęć z Twojej strony.

cedwa

Dobrze powiedziane. Dziś bardzo się narzeka na fatalny język w bajkach dla dzieci ich podłą wartość... Według mnie serial jest fajny i nieźle zagrany przez dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones